Publication •  03.07.2020

Завершився перший модуль програми TalentA

Something went wrong. Please try again later...

Цього тижня завершився перший модуль навчальної програми Corteva Agriscience для жінок-аграріїв з сільської місцевості TalentA. Його було присвячено розвитку корисних навичок («soft skills»). Модуль включав ознайомчу сесію про роботу в команді, яку провели старший ментор програми TalentA Тетяна Лебухорська, голова ГО «Буковинська агенція розвитку», та ментор Марина Сириця, психолог проєктів з розширення прав та можливостей жінок, що реалізуються UNFPA. Учасниці прослухали надихаючу лекцію про дизайн-мислення для створення нових ідей та бізнес-проєктів від ментора Марини Саприкіної, голови правління Центру «Розвиток КСВ», та три насичені сесії ментора програми Ольги Сюркель, фахівця з комерційної ефективності Corteva Agriscience, про лідерство, навички успішних презентацій та ефективні перемовини. Сьогодні ментори проведуть підсумовуючу онлайн-зустріч після першого модуля, щоб обговорити початок роботи над мікропроєктами для забезпеченя продовольчої безпеки громад, на які на конкурсній основі Corteva надасть фінансові гранти.

Вітаємо учасниць з успішним початком та бажаємо плідного продовження навчання, яке триватиме до кінця серпня. Наступного тижня ми розпочинаємо модуль про розвиток бізнесу. Розвиваємося та зростаємо разом заради добробуту!

Партнерами програми TalentA є Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів». Медіа-партнери програми: генеральний медіа-партнер – журнал «ЗЕРНО», спеціальний медіа-партнер – інформаційне аграрне агентство Agravery.com, діловий медіа-партнер – журнал «БІЗНЕС», онлайн медіа-партнер – Економічна Правда.