Article •  22.12.2020

Фермери, які вирощують кукурудзу бренду Pioneer®, отримали найвищі нагороди на конкурсі врожайності

Something went wrong. Please try again later...

За результатами оцінки врожаю в США кукурудза бренду Pioneer® демонструє постійну перевагу перед конкурентами

IMG_6051
IMG_6051

Фермери, які вирощують кукурудзу бренду Pioneer®, завоювали 13 національних і 219 регіональних нагород в рамках щорічного Конкурсу на максимальну врожайність кукурудзи (Сorn Yield Contest) Національної асоціації виробників кукурудзи (NCGA) США, який відбувся 15 грудня. Переможцем став Дон Сталл з Шарлотти, штат Мічиган, який отримав найвищий урожай - фермер зміг зібрати 29,88 тон з гектара кукурудзи, вирощуючи гібрид Pioneer® P0720AM. Четвертий рік поспіль рекордсмени виграють саме з цим продуктом бренду Pioneer. Цього року фермери, які вирощували кукурудзу Pioneer, зайняли перші або другі місця в 41 штаті.

 

«Ми вітаємо всіх переможців конкурсу на максимальну врожайність Національної асоціації виробників кукурудзи, багато з яких зіткнулися з безліччю викликів, але змогли їх вирішити навіть в розпал глобальної пандемії, - сказав Джадд О'Коннор, президент комерційного підрозділу Corteva Agriscience в США. - Результати конкурсу підтверджують наші спостереження при зборі врожаю в цьому році, коли під час польових випробувань наші найпопулярніші гібриди кукурудзи бренду Pioneer® в середньому давали більше на 2,5 центнера з гектара, що і допомогло фермерам виграти змагання, і, що більш важливо, допомогло їм досягти своїх бізнес-цілей».

Незважаючи на екстремальні умови в багатьох областях, викликані посухою, поривчастим вітром і ураганами, фермери все ж змогли досягти вражаючих результатів врожайності. Завдяки різноманітному асортименту продуктової лінійки насіння, призначеного для різних умов, 203 унікальних продукти кукурудзи бренду Pioneer показали виключно хороші результати, що дозволило фермерам отримати національні та регіональні нагороди.

«Сучасним фермерам не звикати боротися з негараздами, незважаючи на які щорічно вони досягають максимальної врожайністі, поєднуючи інтенсивні управлінські практики з передовими насінням, - сказав О'Коннор. - Фермери можуть бути впевнені, що у Pioneer є правильні гібриди, які допоможуть досягати цілей по врожайності і підвищувати доходи господарств, вирощуючи більше центнерів з гектара».

Американські фермери, які вирощують кукурудзу, щорічно беруть участь в конкурсі на максимальну врожайність Національної асоціації виробників кукурудзи. Конкурс враховує генетичний потенціал врожайності сучасних гібридів і є можливістю для обміну досвідом.

Фермери змагаються в шести виробничих категоріях: без зрошення (A і AA), з нульовою або мінімальною обробкою без зрошення (A і AA), з зрошенням і нульовою або мінімальною обробкою з зрошенням. Категорія AA без зрошення відкрита для виробників Середнього Заходу в Вісконсині, Огайо, Міссурі, Міннесоті, Айові, Індіані та Іллінойсі. Незрошувана категорія А відкрита для будь-якого виробника в континентальній частині США, що не входить в категорію AA.

 

Список загальнонаціональних і регіональних переможців, підсумкові показники врожайності і дані гібридів можна знайти на сайті Pioneer.com/NCGA.

Для отримання додаткової інформації про насіння кукурудзи бренду Pioneer® і широкого спектру високоврожайних продуктів зв'яжіться зі своїм локальним торговим представником Pioneer.