Press Release •  10.10.2019

Corteva Agriscience оголошує про плани відкрити Центр технологій обробки насіння

Something went wrong. Please try again later...

Новий об’єкт у Франції покликаний надати комплексні рішення для європейських фермерів

ЖЕНЕВА, Швейцарія, 10 жовтня 2019 р. – Corteva Agriscience планує в наступному році відкрити новий Центр технологій обробки насіння на південному заході Франції, який допоможе європейським фермерам закласти успішний старт у період посівної з метою отримання кращих врожаїв.

Центр в Оссоні стане першим в Європі та третім по черзі подібним центром компанії в світі. Очікується, що його буде введено в експлуатацію до кінця 2020 року. Діяльність центру буде зосереджено на розробці продукції з вагомими науковими інвестиціями, які буде спрямовано на створення нових рішень, що допомагатимуть фермерам відповідати на виклики сільськогосподарського сектору, що постійно змінюються.

Продовжуючи розвиток партнерства між фінською компанією по сільськогосподарським технологіям Pro Farm Technologies Ltd та Corteva Agriscience, пропозиція будет включати біопрепарати для насіння на основі запатентованої технологічної платформи Pro Farm. Ці інструменти допомагають європейським виробникам боротися з абіотичним та біотичним стресом та підвищувати біодоступність поживних речовин, одночасно покращуючи загальний стан рослин.

Застосування інноваційного підходу для обробки насіння забезпечує для фермерів точність нанесення дози препарату, кращий ріст і розвиток на полі та підвищену продуктивність.

«Технології обробки насіння передбачають нанесення беспосередньо на насіння перед посівом, а не застосування препаратів в полі, і це сприяє зниженню негативного впливу сільського господарства на навколишнє середовище, - говорить Андре Негрейрос, керівник напрямку обробки насіння Corteva Agriscience в Європі. – Компанія Corteva Agriscience є прихильником інновацій. Тому ми інвестуємо майже 5 мільонів євро в даний проект, щоб підсилити насіннєвий напрямок компанії. Ми орієнтуємося і на виробників, і на кінцевих споживачів. Наш новий Центр допоможе не лише фермерам підвищити ефективність, але й дозволить задовольнити споживчий попит на більш сталі практики сільського господарства».

Новину оголошено напередодні щорічного конгресу Euroseeds, який відбудеться 13-15 жовтня в Стокгольмі, Швеція. Corteva приєднається до сотень учасників щорічного заходу, на якому буде обговорюватися європейське законодавство, яке регулює насіннєвий бізнес, органічне фермерство та стандарти здоров’я рослин.