Press Release •  11.07.2019

Виробники рису в ЄС отримають переваги від використання новітнього гербіциду Rinskor™ Active

Something went wrong. Please try again later...

Офіційне схвалення препарату допоможе сільгоспвиробникам збільшити продуктивність та якість

 

Брюссель, Бельгія, 11 липня 2019 р. - Виробники рису в ЄС незабаром матимуть доступ до новітнього продукту для боротьби з бур'янами, що сприятиме як підвищенню врожайності, так і якості культур. Схвалення діючої речовини Rinskor™ (флорпироксіфен-бензил, florpyrauxifen-benzyl) було офіційно опубліковано в офіційному журналі ЄС на початку цього місяця, і має набрати чинності 24 липня 2019 року.

Corteva Agriscience прагне забезпечити фермерів набором інструментів для розв’язання різних завдань, включаючи боротьбу з важкими для контролю бур'янами в рисі. Схвалення ЄС Rinskor™ забезпечить новий спосіб дії для контролю цих бур'янів з низькими нормами використання та має дуже сприятливий екологічний профіль, допомагаючи сільгоспвиробникам вирощувати більш продуктивні та прибуткові культури.

Rinskor™ забезпечує широкий спектр інноваційного контролю бур’янів, включаючи однодольні, осоки та широколисні бур'яни, та допомагає зберігати поля чистими, навіть коли вони засмічені бур'янами стійкими до існуючих рішень. Він має сприятливий екотоксикологічний та екологічний профіль, що відповідає суспільному попиту на продукцію ЄС із зниженним впливом на екологію.

Томас Лайал, керівник регуляторного напрямку регіону EMEA у Corteva Agriscience, сказав: «Наші експерти з регуляторних питань невтомно працювали для того, щоб допомогти виробникам рису в ЄС отримати доступ до Rinskor™,  дотримуючись суворих регуляторних стандартів. Відтепер ЄС приєднується до інших значних світових сільськогосподарських виробників, які вже схвалили Rinskor™, включаючи Китай, США і Бразилію. Це схвалення є підтвердженням чудової тенденції отримання дозволів на Rinskor™ по всьому світу».

 

У 2018 році Rinskor™ отримав нагороду у сфері зеленої хімії Green Chemistry Challenge Award Американського хімічного товариства та нагороду AGROW за кращий новий продукт захисту рослин.