Press Release •  06.03.2020

Corteva Agriscience оцінить використання капсул без вмісту пластику

Something went wrong. Please try again later...

Технологія використання капсул на основі біологічних дріжджів Sustaine™ покликана скоротити використання мікропластику

логотип
логотип

Нова угода Corteva Agriscience та Eden Research plc. підтримає фермерів в їх прагненні відповідати зростаючим вимогам споживачів щодо практик сталого сільського господарства. Eden Research plc. - це компанія, що котується на ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM) та займається розробками і поставками сталих рішень для ринку засобів захисту рослин, здоров'я тварин і споживчих продуктів.

Ексклюзивна оцінювальна угода дозволяє компанії Corteva Agriscience, акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі, в подальшому проводити оцінку використання технології інкапсуляції Sustaine™ компанії Eden, а також кількох формуляцій біологічної обробки насіння в деяких ключових регіонах.

До кінця 2020 року Corteva на ексклюзивних умовах проведе оцінювання використання технологій Sustaine™ на продукції для обробки насіння, після чого компанія може укласти ексклюзивну угоду для дистриб’юції даної продукції в країнах ЄС, а також в Росії, Україні і Туреччині. Таким чином, продукти і технології компанії Eden будуть вперше використані для передпосівної обробки насіння, що стане першим кроком на шляху подальшого розвитку цього напрямку для широкого спектру функціонального застосування і типів насіння.

Мікрокапсули Sustaine™ є натуральними біорозпадними мікросферами, без вмісту пластику, які були отримані з дріжджів. Технологія дозволяє безпечно і ефективно використовувати діючі речовини, зареєстровані компанією Eden, а також третіми особами, покращуючи їх біоактивність, контролюючи мінливість та підвищуючи безпеку врожаю.

Генеральний директор компанії Eden Шон Сміт повідомив: «Компанія Eden давно усвідомила перспективи використання наших діючих речовин і технології мікрокапсул Sustaine™ в галузі обробки насіння, але це перша реальна можливість спільно з іншою компанією розробити і комерціалізувати продукцію з використанням Sustaine™ в цьому напрямку. Ми дуже раді співпраці з компанією Corteva, яка не тільки є найбільшою компанією, зайнятою винятково в сільському господарстві, а й відома своєю експертизою в сфері виробництва та обробки насіння. Ця угода стала результатом позитивних польових випробувань, які вже були проведені компанією Corteva в цьому році, і ми з оптимізмом чекаємо, що така вагома можливість принесе комерційний успіх обом компаніям».

Андре Негрейрос, керівник напрямку технологій обробки насіння Corteva Agriscience в Європі, прокоментував: «Ми раді працювати з компанією Eden для того, щоб пропонувати фермерам комплексні рішення з екологічно сприятливим профілем. Як компанія, яка  віддана підтримці сталого розвитку, ми раді використовувати технологію Sustaine™, яка допоможе скоротити використання мікропластику відповідно до очікувань споживачів. Ця співпраця відображає підхід Corteva Agriscience до відкритих інновацій, який полягає в зміцненні співпраці по всьому світу в пошуку розробок, що підвищать продуктивність сільськогосподарських підприємств, стійкість навколишнього середовища і допоможуть вирощувати важливе - зараз і для майбутніх поколінь».

 

Про Eden Research plc
Eden Research – це компанія, що котується на ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM) та є розробником і постачальником провідних біопестицидних продуктів та природних технологій мікрокапсуляції для глобальних ринків захисту рослин, здоров'я тварин та споживчих товарів. Технологія інкапсуляції Sustaine™ Eden використовує біоцидну ефективність натуральних хімічних речовин, які виробляються рослинами (терпени) та можуть бути використані як з природними, так і з синтетичними сполуками для підвищення їх продуктивності та простоти використання. Eden розвиває ці технології за допомогою інноваційних досліджень та серії колаборацій в напрямку комерційного виробництва, маркетингу та дистриб’юції. Компанія має низку патентів та асортимент продукції на різних стадіях розробки, що спрямовані на конкретні сфери світової агрохімічної галузі. На сьогоднішній день компанія інвестувала в регіоні 14 млн. фунтів стерлінгів у розробку та захист своєї інтелектуальної власності та отримання нормативного дозволу на продукцію, що використовує технології компанії. Доходи, отримані компанією, були скромними, оскільки компанія зосередилась на забезпеченні патентної охорони своєї інтелектуальної власності, отриманні нормативних схвалень, визначенні відповідних виробничих партнерів та укладанні комерційних угод.