Press Release •  08.01.2019

Компанія DowDuPont визнана найкращим місцем роботи в сфері агрохімії та насінництва у 2018 році

Something went wrong. Please try again later...

Компанія отримала найвищу кількість балів згідно з рейтингом, складеним Latifundist.com та Korn Ferry. За результатами 2018 року компанія DowDuPont очолила рейтинг кращих працедавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія та насінництво» компаній категорії В2В.

Рейтинг складено за ініціативою медіа групи Latifundist.com разом з міжнародною консалтинговою компанією Korn Ferry, що займається дослідженням ринку праці вже 11 років. В опитуванні, яке проводиться другий рік поспіль, взяли участь 15 компаній, робітники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців по 100-бальній шкалі. Оцінювання проводилось за такими критеріями як тренінги та освіта, баланс роботи та особистого життя, можливість кар`єрного розвитку, внутрішнє середовище та корпоративна культура, ефективність управління та інноваційність.

Компанія DowDuPont, Сільськогосподарський підрозділ якої майже рік тому отримав назву Corteva Agriscience™, зайняла першу сходинку в рейтингу за результатами 2018 року. У своєму становленні в якості незалежної компанії, що має відбутися у червні поточного року, Corteva Agriscience™ сфокусована на тому, щоб правильно вибудувати корпоративну культуру, яка дозволяє команді разом працювати на результат.

«Для нашої команди це визнання є дуже значущим, адже 2018-ий став першим роком, коли ми, колишні співробітники окремних компаній Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, об’єдналися під дахом Corteva Agriscience™ та почали нову історію. Наша подорож принесла багато змін, і ця відзнака підтвердила, що ми рухаємось у вірному напрямку. Наша команда є дійсно міцною завдяки спільному баченню та призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь», - сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

В новій компанії продовжується створення корпоративної культури, що базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей та безпеки. В цілому, глобально, в Компанії працюють понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Український підрозділ Corteva Agriscience™ об’єднує понад 200 фахівців комерційного офісу в м. Київ, науково-дослідницького центру в с. Любарці та виробничого комплексу в с. Стасі. Об’єднана українська команда представлена співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, та побудована за засадах забезпечення рівних прав та можливостей всім членам команди.