Press Release •  24.02.2019

DowDuPont підтверджує статус найкращого роботодавця України

Something went wrong. Please try again later...

Згідно дослідження міжнародного кадрового порталу «HeadHunter Україна» компанія увійшла в ТОП-10 кращих роботодавців в категорії «Агросектор, сільське господарство та добрива»

25.02.2019

КИЇВ, УКРАЇНА, 25/02/2019 – Компанія DowDuPont увійшла в ТОП-10 найкращих роботодавців України за 2018 рік в сфері «Агросектор, сільське господарство та добрива» за версією пошукачів міжнародного кадрового порталу «HeadHunter Україна» та запрошених до опитування експертів.

Опитування проводилося з метою дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці. Дослідження охопило майже 3000 респондентів, які оцінювали роботодавців по 18 галузям бізнесу, в кожній з яких визначено ТОП-5 або ТОП-10 лідерів, оголошених в алфавітному порядку.

Компанія DowDuPont, сільськогосподарський підрозділ якої має відокремитися в червні 2019 року в незалежну компанію під назвою Corteva Agriscience™, увійшла в список ТОП-10 лідерів напрямку «Агросектор, сільське господарство та добрива».

«Це визнання демонструє довіру потенційних робітників та повагу експертів ринку до нашої компанії. Результати дослідження дають нам орієнтир для формування та розвитку бренду роботодавця Corteva Agriscience™, - прокоментував Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont. – Ми розвиваємо нового лідера ринку, в тому числі через залучення талантів з різним досвідом роботи, та є відкритими до нових ідей і підходів, що стимулює інноваційну культуру та має позитивний вплив на показники нашої діяльності».

Результати дослідження доступні за посиланням.

Слід зазначити, що не тільки пошукачі, але і самі працівники вважають Corteva Agriscience™ найкращим місцем роботи згідно з результатами нещодавно оголошеного рейтингу працедавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія та насінництво» компаній категорії В2В, що був складений Latifundist.com та Korn Ferry Group. В опитуванні брали участь 15 компаній, робітники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців по 100-бальній шкалі за такими критеріями як тренінги та освіта, баланс роботи та особистого життя, можливість кар`єрного розвитку, внутрішнє середовище та корпоративна культура, ефективність управління та інноваційність.

Corteva Agriscience™ продовжує формування корпоративної культури, яка базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей та безпеки. В цілому, глобально, в компанії працюють понад 20 000 професіоналів у більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Об’єднана українська команда Corteva Agriscience™ представлена співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer.