Press Release •  19.03.2019

Corteva Agriscience™ підтримує освіту майбутнього як стратегічний партнер проекту «Агрокебети»

Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, демонструє підтримку залучення молоді в галузь, ставши партнером інноваційної освітньої програми. В рамках реалізації концепції «Нові обличчя в сільському господарстві» Corteva Agriscience стає ключовим стратегічним партнером проекту «Агрокебети», заснованого за ініціативи Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

 

Проект передбачає інноваційну програму навчання за кращими світовими практиками на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП). Він спрямований на підготовку фахівців нового формату, які отримають набір знань та навичок, необхідний для сучасного агросектору. Учасниками програми можуть стати студенти та випускники аграрних вищих навчальних закладів і фахівці непрофільних спеціальностей, які бажають працювати в сільському господарстві. За результатами вступного випробування будуть відібрані 50 учасників програми. Представники Corteva Agriscience долучаться до кожного етапу підготовки програми, а також навчання студентів.

Унікальність проекту полягає в тому, що до процесу навчання будуть залучені безпосередньо практики – представники провідних аграрних компаній України. Вони стануть лекторами проекту та менторами студентів, допомагаючи сформувати теоретичний і практичний курси освітньої програми відповідно до фахових вимог сучасного аграрного бізнесу. Учасники програми також матимуть можливість опанувати теоретичний курс і перевірити знання на практиці, проходячи стажування на підприємствах менторів з можливістю подальшого працевлаштування.

«Наукова освіта є запорукою продовження важливих досягнень у сільському господарстві та забезпечення продовольчої безпеки. Світ потребує нового покоління дослідників, агрономів, фермерів та управлінців. Приймаючи до уваги збільшення віку фахівців, зайнятих в сільському господарстві, Corteva Agriscience посилює свої зусилля, щоб заохотити молодих людей взятися за естафету, - коментує Сергій Харін, Керівник бізнесу у Східній Європі Corteva Agriscience та член Наглядової ради проекту «Агрокебети». - Концепція Corteva «Нові обличчя в сільському господарстві» передбачає підтримку молоді, яка пов’язує своє майбутнє з галуззю та є запорукою її подальшого розвитку. Формування наступного покоління українських фермерів не тільки підвищує конкурентоспроможність сільського господарства в майбутньому, але й допомагає гарантувати запаси продовольства в Україні на довгі роки. Участь Corteva Agriscience в програмі підтверджує наше призначення покращувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь».

«Магістерська програма «Агрокебети» є знаковим проектом для агросектору і всієї системи освіти в Україні. Вперше за всю історію незалежності України провідні аграрні компанії  об’єдналися заради підняття рівня якості освіти відповідно до сучасних потреб сектору і готові допомогти не лише фінансово, але і відповідними знаннями та практичними вміннями, - розповідає Алекс Ліссітса, ідеолог проекту «Агрокебети», президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та генеральний директор ІМК. - На мою думку, проект «Агрокебети» – це квантовий стрибок в майбутнє агроосвіти нашої країни, і я вдячний всім компаніям-партнерам і університету НУБіП за початок нової ери в секторі».