Publication •  12.09.2022

Corteva Agriscience: Тільки з Україною!

Something went wrong. Please try again later...
solely with Ukraine  

Нова патріотична комунікаційна кампанія допоможе фермерам обирати тих, хто обирає Україну

З метою заохочення українських сільгоспвиробників до співпраці з відповідальними партнерами, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience запускає нову масштабну комунікаційну ініціативу «Тільки з Україною!», що підкреслює її всебічну солідарність з народом України у трагічній війні, яку розв’язала росія.

Нова кампанія дозволить виокремити Corteva Agriscience як найбільш свідомого виробника на ринку насіння та засобів захисту рослин, який категорично засудив війну та прийняв рішення залишити росію, що є нетиповим кроком для міжнародних гравців цього ринку, більшість з яких продовжують сплачувати податки та виробляти продукти, тим самим підтримуючи російський режим.

«Після повномасштабного російського вторгнення в Україну ми не могли свідомо продовжувати діяльність у росії. Ті, хто продовжує там працювати, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки, але насправді їхня діяльність сприяє нарощенню військового потенціалу агресора. Ми ж вважаємо за краще зосередитися на продовольчій безпеці України та решти світу, і закликаємо фермерів бути відповідальними при виборі продукції», - говорить Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Нова комунікація Corteva Agriscience передбачає додавання слогану «Тільки з Україною» поруч з логотипом компанії, що буде застосовуватися в усіх інформаційних матеріалах, рекламних зображеннях, каталогах, етикетках тощо.

«В цій кампанії ми говоримо про патріотичну позицію, з якою Україна прямує до перемоги, і цю позицію мають мати не тільки громадяни України, але і компанії, які тут працюють. Що найважливіше – за нашими словами стоять реальні справи. Наші цінності – основа всього, що ми робимо, а наша репутація допомагає українським фермерам почувати себе ще більшими патріотами у бізнесі», - додав Сергій.

Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®. На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в росії, а наприкінці квітня - про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора. Фінансові наслідки для компанії, пов’язані з цим кроком, склали 45 мільйонів доларів США лише у другому кварталі 2022 року. З початку цієї трагічної війни Corteva вжила всіх можливих заходів для підтримки та захисту своїх українських колег та їхніх сімей, клієнтів і громад, та підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 46 мільйонів гривень станом на початок вересня 2022 року. Також компанія планує подальше розширення свого бізнесу в Україні, зокрема збільшення інвестицій у виробництво та сталі технології і надання українським аграріям розширеного доступу до інноваційних засобів захисту рослин та насіння, що, в свою чергу, посилить продовольчу безпеку та підтримає українську економіку.