Article •  06.05.2021

Corteva Agriscience запустила Viber канал «Corteva АгроЕксперт»

Something went wrong. Please try again later...

Компанія надаватиме актуальну агрономічну інформацію фермерам онлайн

 

 

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience запустила новий інформаційно-цифровий інструмент для інформування та консультування фермерів - Viber канал «Corteva АгроЕксперт». Новий сервіс допоможе українським сільгоспвиробникам зорієнтуватися у повсякденних викликах роботи аграрія.

Завдяки новому каналу від Corteva Agriscience фермери зможуть дізнатися, як краще підібрати відповідний препарат для захисту рослин, подивитися, яка ситуація на полях, та отримати агрономічні рекомендації. Підписники каналу також отримуватимуть інформацію щодо властивостей гібридів портфелю компанії, а також новинок та акцій, які доступні покупцям сучасного насіння та засобів захисту Corteva.

«Компанія керується принципами безпеки, як співробітників, так і клієнтів, та розуміє, що в умовах пандемії коронавірусу, що триває другий рік, можливість консультувати фермерів під час безпосереднього візиту є дуже обмеженою. Але передача досвіду та передових агрономічних практик є однією з наших засад роботи, тож ми постійно шукаємо нові способи донесення потрібної інформації до наших клієнтів, використовуючи максимально зручні та доступні для них інструменти. Робота з Viber каналом дозволить ефективно та швидко інформувати всіх фермерів, які користуються цим найпоширенішим мессенджером», - заявив Олександр Дмитрієв, керівник відділу маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні. Viber канал «Corteva АгроЕксперт» є частиною стратегії компанії, націленої на діджиталізацію та розвиток мультиканальної мультибрендової стратегії продажів, зокрема, поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками.

На каналі буде надаватися актуальна інформація з урахуванням сезонності про агрономічні рекомендації із залученням регіональних менеджерів агрономічного відділу, про продукти ЗЗР та насіння, про акції та агрономічні сервіси. У разі виникнення запитань або потреби в консультації спеціалістів користувачі мають можливість звернутися напряму до адміністраторів каналу та отримати оперативну відповідь.

Отримати доступ до каналу можна через QR код або посилання з пристрою з встановленим додатком Viber.

Нагадаємо, що травні минулого року у Viber почав працювати чат-бот Corteva Agriscience, який консультує аграріїв щодо насіння ріпаку бренду Brevant™ seeds, а в грудні почав допомагати із вибором насіння кукурудзи та соняшнику.