Corteva створює новий напрямок технологій з обробки насіння

Something went wrong. Please try again later...

 З новим сегментом підрозділ значно сприятиме зниженню впливу на довкілля


25.09.2018

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (поєднує бізнеси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences) оголошує про намір стати новим гравцем на ринку обробки насіння в Європі. Основну увагу Corteva Agriscience™ приділяє створенню рішення, яке принесе додаткову цінність за допомогою нового ринкового підходу та технології, яка є невід'ємною частиною максимального збільшення продуктивності інвестицій у зменшення впливу на довкілля.

 

При створенні Corteva Agriscience™ обрана концепція «Жити безпечно» як одна з корпоративних цінностей. Як спеціалізована сільськогосподарська компанія, Corteva Agriscience™ матиме потужну позицію інвестування в наукові розробки та інновації, щоб створити всебічні рішення та  допомогти виробникам задовольняти зростаючий попит в продуктах харчування стабільно, відповідально та безпечно; та допомогти їм виробляти більше якісних продуктів з меншою кількістю ресурсів.

 

Використання технологій обробки насіння є ефективним інструментом, який забезпечує необхідний захист насіння для сильного, здорового старту. Переваги обробки насіння включають застосування продукту цілеспрямовано, а не на грунт, повітря або зрілу рослину - потенційний вплив на поверхню знижується більш ніж на 90 відсотків у порівнянні з іншими методами обробки рослин. Іншими перевагами є: використання мінімальної кількості токсичних речовин, мінімізація впливу на природу та корисні організми, значне зниження витрат на транспортування та обробку хімікатами. Все це допомагає зменшити вплив на довкілля, будуючи міцну основу стійкого життя для майбутніх поколінь.

 

У сучасному сільському господарстві європейські фермери постійно вдосконалюються, застосовуючи нові технології, які допомагають їм стабільно протистояти цим обставинам. У минулому році, наприклад, більше 70 відсотків пшениці та кукурудзи, які виростили європейські фермери, були із обробленого насіння, що набагато більше в порівнянні з показниками 20-річної давності (10 відсотків). Олійний ріпак, соняшник, ячмінь та інші культури також все більше вирощуються із обробленого насіння.

 

Corteva Agriscience™ вже заклала потужну основу для напрямку бізнесу обробки насіння з Lumiposa™ - одним із відомих продуктів інсектицидної обробки насіння, який забезпечує контроль над основними шкідниками в зимовому олійному ріпаку. Найближчим бізнес-планом є розширення сегменту фунгіцидних (Lumisena™) технологій обробки насіння соняшника на європейському ринку, включаючи і Україну як частину цього плану.

 

"З більш ніж 90-річним досвідом виробництва гібридів, ми будуємо надійну функціональну технологію в Європі, здатну обробляти насіння та демонструвати стабільно високі результати з нашими провідними брендами - Lumiposa™, Lumivia™ та Lumisena™, зосереджуючись на успіху нашого насіннєвого виробництва, потребах бізнес-партнерів та забезпечення попиту фермерів»,- сказав Андре Менегетті де Негрейрос, Керівник напрямку технології обробки насіння в регіоні Європа, Близький Схід та Африка.

 

Corteva Agriscience ™ має намір створити інноваційні технології рішень із потужним портфелем засобів захисту рослин та застосовує передові всесвітньо відомі наукові дослідження та розробки з обробки насіння  DowDuPont, включаючи біологічні препарати, полімери, інокулянти та сервіси.

 

Сучасне сільське господарство приймає виклики реальності та готове подвоїти виробництво продуктів харчування, щоб нагодувати дев'ять мільярдів людей протягом наступних 30 років, і робить це всупереч загрозам, пов'язаним із захворюваннями рослин, шкідниками, зменшенням кількості орних земель, дефіцитних джерел чистої води та кліматичними змінами. Щоб мати достатньо продуктів в найближчі роки, це вимагатиме цілісного підходу, що включає прогресивні рішення та інновації. Обробка насіння - один із способів стримання шкідників та хвороб рослин з мінімізацією впливу на довкілля.