Press Release •  27.08.2020

Corteva нагороджена премією за лідерство в галузі виробництва Manufacturing Leadership Award 2020

Something went wrong. Please try again later...

Компанія визнана лідером за сталі рішення, ефективність ланцюгу постачання та високу  результативність операційної діяльності

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience нагороджена в кількох номінаціях за лідерство в галузі виробництва Manufacturing Leadership Award 2020 від Національної асоціації виробників (США).

Категорії та технології, які отримали визнання:

-        Нагорода за лідерство в галузі операційної досконалості за виробництво інноваційної молекули Arylex™ Active за допомогою “прямого з’єднання” – Інновація у виробництві, яка створила більш ефективний процес, що покращує продуктивність при значному зменшенні відходів;

-        Нагорода за лідерство в галузі постачання - за оптимізацію компанією Corteva Agriscience активів з виробництва формуляцій та пакування, за рахунок якої кінцеве виробництво товарів було переміщено на регіональний рівень і, зрештою, наблизилося до клієнтів;

-        Нагорода за лідерство в галузі сталого розвитку - за передову технологію успішного виробництва молекули Inatreq™ Active, яка включає розробку сталої та ефективної технології для виведення цього фунгіциду природного походження на ринок.

Крім того, Хуан Баналес, Керівник групи технічного обслуговування на виробництві компанії Corteva Agriscience Pittsburg у Пітсбурзі, Каліфорнія, отримав премію лідера нового покоління. Нагорода, яка вручається видатним професіоналам виробництва 30 років і молодше, визнає інноваційне лідерство Хуана Баналеса в компанії Corteva та його громадську діяльність в Пітсбурзькій міській раді.

Офіційна церемонія нагородження компанії Corteva відбудеться під час віртуальної гала-конференції «Manufacturing Leadership Awards» 8 жовтня 2020 року.

«Ці нагороди позиціонують Corteva Agriscience серед поважної групи лідерів, які формують майбутнє світового виробництва, - заявив Баладжі Венкатараман, глобальний директор з виробництва та технологій Corteva Agriscience. - Я надзвичайно пишаюся роботою команди та нашими інноваціями, починаючи від науково-дослідної роботи в Індіанаполісі, Індіана, до виробничих команд з усього світу».