Press Release •  03.03.2020

Corteva Agriscience допомагає молоді розвиватися в аграрних професіях

Something went wrong. Please try again later...

Компанія стає партнером конкурсу «Кращий молодий агроном 2020», продовжуючи ініціативу «Нові обличчя в сільському господарстві»

КИЇВ, Україна, 3 березня 2020 р. – Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience вже другий рік поспіль підтримує Всеукраїнський конкурс «Кращий молодий агроном», запроваджений журналом «Agroexpert» для заохочення молоді до роботи в сільському господарстві. Це партнерство є частиною ініціативи Corteva Agriscience  «Нові обличчя в сільському господарстві».

Цього року експерти Corteva Agriscience знову увійдуть до експертної комісії конкурсу та будуть розробляти тестові завдання і оцінювати знання майбутніх аграріїв у напрямках: «Селекція і насінництво», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин» і «Плодоовочівництво», щоб визначити та нагородити активну молодь, яка вибрала своєю професію агрономію. Особливу увагу в розробці завдань компанія приділятиме методам сталого ведення сільського господарства.

Кожного року конкурс об’єднує більше 200 учасників - представників з усієї України, які прагнуть перевірити свої здібності, а також отримати нові знання та унікальний досвід від міжнародних партнерів конкурсу. Конкурс складається із теоретичного блоку та практичної частини в полі. За результатами оцінювання відповідей учасників експертна комісія обирає переможців.

У 2019 році за підтримки Corteva переможець практичної частини конкурсу «Кращий молодий агроном» у складі української делегації долучився до Crop Impact Tour компанії Corteva  Agriscience у Румунії, де йому вдалося дізнатися багато нового про технології вирощування, правильний відбір гібридів та інші тонкощі ефективного та успішного фермерства.

«Підтримка конкурсу «Кращий молодий агроном» - це внесок Corteva Agriscience у розвиток майбутніх поколінь, що є невід’ємною частиною нашого призначення. Цього року при роботі з молодими фахівцями експерти Corteva приділятимуть значну увагу саме сталим практикам ведення сільського господарства, яке у своїх продуктах та послугах має відповідати потребам теперішніх та майбутніх поколінь, забезпечуючи безпеку навколишнього середовища та соціальну і економічну справедливість», - зазначає Анна Бабіч, Менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

«За 7 років конкурс «Кращий молодий агроном» набув розповсюдження серед молодих фахівців та експертного визнання з боку сільгоспвиробників та ресурсних компаній. Нам вельми приємно, що вже другий рік поспіль проєкт для молодих агрономів має серед партнерів компанію Corteva Agriscience, як флагмана з надання інноваційних та високоефективних технологічних рішень для сталого вирощування сільськогосподарських культур», - коментує Ірина Корчагіна, керівник конкурсу «Кращий молодий агроном».

Реєстрацію учасників конкурсу «Кращий молодий агроном 2020» вже розпочато. Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням. Переможці конкурсу будуть оголошені наприкінці жовтня 2020 року.