Press Release •  29.05.2020

Corteva Agriscience допомагає аграріям збільшувати потенціал озимого ріпаку

Something went wrong. Please try again later...

Використання інноваційних гібридів та засобів захисту дозволить забезпечити зростання урожаїв

З метою задоволення зростаючого інтересу аграріїв до озимого ріпаку міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience пропонує сільгоспвиробникам у сезоні 2020 року оновлену пропозицію насіння озимого ріпаку бренду Brevant™ seeds, інноваційні засоби захисту та нові цифрові послуги.

Зміцнене збалансоване портфоліо дозволить сільгоспвиробникам отримати всі переваги комплексної пропозиції та отримати максимальну врожайність. Компанія розраховує на підвищений попит, адже вирощування озимого ріпаку продовжує набувати популярності серед українських аграріїв. Так, згідно з оцінками Kleffmann Group, площі, засіяні озимим ріпаком в Україні у 2020 році, складають 1 млн. 278 тис. га.

Усі гібриди озимого ріпаку з портфелю Brevant™ seeds володіють високим потенціалом і необхідними ознаками для отримання максимального прибутку. Пропозиція сезону налічує 13 гібридів, зокрема дві новинки - ПТ275 та ПХ128 з високим вмістом олії.  Особливою перевагою лінійки насіння озимого ріпаку Brevant™ seeds є також наявність напівкарликових гібридів Maximus™, які є стійкими до несприятливих погодних умов та демонструють високу урожайність при мінімізації витрат, а також гібридів для гербіцидної технології Clearfield®, яка дозволяє покращити якість насіння та підвищувати урожайність.

Лінійка гібридів ріпаку Brevant™ seeds дозволяє обрати насіння відповідно умов вирощування, а для оперативної допомоги аграріям Corteva Agriscience нещодавно запустила безкоштовну послугу онлайн-консультанта у Viber, який підбирає необхідний гібрид, а також показує контакти представників Corteva та дистриб'юторів у обраному регіоні, актуальні акції та пропозиції. Щоб розпочати спілкування, достатньо встановити Viber та перейти за посиланням.

З урахуванням особливостей вирощування озимого ріпаку, його чутливості до бур’янів, хвороб та шкідників, Corteva Agriscience пропонує лінійку засобів захисту для створення більш сприятливих умов для вирощування ріпаку та оптимізації витрат сільгоспвиробників.

Пропозиція включає як перевірений гербіцид Галера® Супер, так і новинку Слаш™ на основі новітньої молекули Arylex™ active. Крім того фунгіциди Аканто Плюс® і Дітан™ М. Ці препарати за період використання показали високоефективну дію проти хвороб та бур’янів, а також високі показники збереження врожаю.

«Вирощування ріпаку в Україні зараз має високий експортний потенціал. Країни Європи демонструють зростання попиту на цю культуру, водночас, нарощування переробки ріпаку в Україні могло б збільшити внутрішній попит та стимулювати розвиток цього ринку в Україні. Corteva Agriscience намагається якнайкраще задовольняти потреби українських аграріїв, пропонуючи високоякісні гібриди відмінної селекції, а також інноваційні засоби захисту, забезпечуючи постійну агрономічну підтримку», - зазначає Юрій Коняєв, категорійний менеджер з олійних культур компанії Corteva Agriscience.

З новими каталогами гібридів озимого ріпаку Brevant™ seeds можна ознайомитись за посиланням та засобів захисту рослин - за посиланням.

Сorteva Agriscience закликає купувати насіння бренду Brevant™ seeds та засоби захисту рослин виключно офіційних дистриб’юторів: з переліком дистриб’юторів насіння Brevant™ seeds можна ознайомитись за посиланням та засобів захисту рослин – за посиланням.