Article •  25.06.2021

З 2021 року портфоліо інокулянтів Pioneer® доповнив інноваційний продукт 11ЦХ4

Something went wrong. Please try again later...
inokuliant
inokuliant

Corteva Agriscience вивела на ринок України інокулянт для покращення виробництва біогазу

З 2021 року портфоліо інокулянтів Pioneer® доповнив інноваційний продукт 11ЦХ4


Науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує аграріям України новий запатентований продукт, який розблоковує поживні речовини та виділяє  з рослин енергію, значно збільшуючи виробництво біогазу з трави та силосу порівняно зі звичайними бактеріями. Новий інокулянт 11ЦХ4 також призначений для використання в органічному сільському господарстві відповідно до регламенту ЄС №834/ 2007.

Інокулянт 11ЦХ4 з’явився цьогоріч в портфоліо інокулянтів Pioneer®. Дослідження в Німеччині показали, що використання інокулянту  збільшує вихід метану на 10%, одночасно покращуючи аеробну стабільність та скорочуючи витрати силосу на біогазовій станції на 50%, що дозволяє збільшити прибутки. Інокулянт може бути використаний з будь-якою рослинною сировиною, яка використовується для виробництва біогазу – силос кукурудзи, різні види трави тощо.  

«Це практично перший зареєстрований на ринку України спеціалізований інокулянт для покращення виробництва біогазу. Ми можемо з усією відповідальністю заявляти, що його використання дає великі можливості для збільшення виробництва біогазу та дозволяє компаніям, які мають відповідні енергетичні установки, суттєво покращити економіку виробництва. Також це дуже позитивно впливає на екологію, дозволяючи збільшити виробництво екологічно-чистої енергії, використовуючи меншу кількість рослин», - заявив Андрій Загородній, менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience.

За відгуками фермерів в Німеччині, де дослідження інокулянту було проведене на 15 фермах, використання препарату дозволяє на 10-15% зменшити використання кукурудзяного силосу для виробництва біогазу, підтримуючи однакові моторні характеристики та використовуючи той самий гібрид кукурудзи; позитивно впливає стабільність роботи біогазової станції, зменшує подачу тоннажу і покращує кількість виходу газу.

Виведення нового інокулянту для використання фермерами України сприятиме поліпшенню сталого виробництва у сільському господарстві України, дозволяючи виробникам отримувати додаткові прибутки на виробництві «зеленої енергетики», не використовуючи зайві посівні площі.