Publication •  26.05.2020

Corteva Agriscience продовжує розвиток бізнесу в Україні

Something went wrong. Please try again later...

Компанія робить наступні кроки для посилення команди з метою створення умов для подальшого сталого зростання та оголошує про організаційні зміни

andriy-andrushko

Андрій Андрюшко, керівник комерційного відділу в Україні, обійме посаду керівника з виробництва насіння в Україні та Росії, з 1 липня 2020 року

На цій посаді Андрій буде відповідати за всі аспекти стратегії виробництва насіння Pioneer та Brevant в цих країнах, в тому числі керуватиме виробничими процесами насіннєвого комплексу в с.Стасі Полтавської області. Маючи великий досвід в продажах, Андрій привнесе комерційний погляд у виробничу структуру компанії з метою кращого задоволення потреб клієнтів у передовій генетиці Corteva Agriscience.

Андрій Андрюшко працює в команді Corteva з лютого 2018 року. Раніше він очолював команду продажів в Україні та брав участь у створенні та успішному впровадженні нової мультибрендової та мультиканальної стратегії, а також запуску оновленої стратегії по роботі з ключовими клієнтами.

Андрій має більш ніж 20-річний досвід в агробізнесі, працюючи в комерційних організаціях у відділах продажів, маркетингу та виробництва.

Андрій з відзнакою закінчив Київський національний аграрний університет за спеціальністю «Економіст», а також є випускником програми з маркетингу Міжнародного інститут бізнесу (Київ) та закінчив навчання за напрямком аграрного бізнесу в Каліфорнійському університеті м.Девіс (США).

«Я планую продовжувати вдосконалювати виробничі операції та займатимусь стратегічною роботою з метою найкращого використання ресурсів та забезпечення надійної та життєздатної підтримки середньо- та довгострокових бізнес-стратегій в регіоні. Ми дійсно зростаємо, працюючи разом!»

Андрій Андрюшко

vitaliy-kovernik

Віталій Коверник приєднується до компанії Corteva Agriscience та обійме посаду керівника комерційного відділу з 1 червня 2020 року. 

Віталій очолюватиме команди з продажів насіння напряму та через дистрибуційний канал, а також відповідатиме за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу.

Протягом 18 років роботи в агробізнесі на ринках України та ЄС Віталій обіймав різні керівні посади в комерційних організаціях, включаючи ролі у відділах продажів, маркетингу, трансформації, діджитал-рішень та управління бізнесом на рівні країн та регіонів у компаніях-постачальниках та дистрибуторах насіння та засобів захисту.

Віталій закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організації».

«Завжди розділяв філософію, що робота відбирає значну частину життя, і єдиний спосіб отримувати від життя задоволення – вірити, що ви робите гарну справу та любити те, чим займаєтеся. Саме тому моє приєднання до Corteva Agriscience, одного зі світових лідерів сільського господарства, що має сильну експертизу та одну з найпотужніших команд в Україні, дійсно надихає! Адже знаходячись ще ближче до наших бізнес-партнерів, пропонуючи сучасні новітні технології вирощування сільськогосподарських культур з найкращим насінням та засобами захисту рослин, це чудова можливість допомогти фермерам отримати максимум від своєї праці, розвиваючи потенціал нашої України разом!»

Віталій Коверник

igor-komnatnyi

Ігор Комнатний призначений на роль Керівника з продажів насіння Pioneer та з 1 червня 2020 року візьме на себе обов'язки Романа Нижника, який продовжує свою кар’єру за межами організації.

Ігор стимулюватиме розвиток прямих продажів бренду Pioneer в рамках мультиканальної та мультибрендової стратегії бізнесу.

Ігор приєднався до команди Corteva Agriscience у серпні 2019 року на посаді Керівника по роботі з ключовими клієнтами та відповідав за встановлення партнерських відносин, управління створенням попиту та продажів для ключових партнерів компанії. За цей період Ігор впровадив успішну та динамічну реалізацію стратегії по роботі з ключовими клієнтами і сприяв зростанню долі ринку по насінню та засобах захисту рослин у цьому сегменті.

Ігор має понад 15 років досвіду в агробізнесі на різних посадах у комерційних структурах, в тому числі в галузі продажів насіння та засобів захисту рослин.

Ігор Комнатний з відзнакою закінчив Уманську сільськогосподарську академію за спеціальністю «агрономія», Уманську державну аграрну академію за спеціальністю «Облік та аудит», а також аспірантуру Уманського державного аграрного університету за спеціальністю «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва». Має досвід виробничої практики у Великобританії та є сертифікованим тренером.

«Ми стаємо ближче до клієнтів заради спільного успіху»

Ігор Комнатний

«З метою посилення виходу Corteva Agriscience на ринок України ми ще більше зміцнили потенціал нашої організації та привнесли новий досвід у виробничий та комерційний підрозділи. Ми переконані, що такий підхід забезпечить довгостроковий успіх як для нашої компанії, так і для наших клієнтів, - зазначає Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі. - Ми вдячні Роману Нижнику за його високі досягнення та успішний запуск бізнес-моделі прямих продажів бренду Pioneer, цінуємо його внесок та бажаємо успішного подальшого кар’єрного розвитку. Вітаємо Андрія, Віталія та Ігоря з новими призначеннями, та всю команду Corteva – з новим успішним етапом під керівництвом досвідчених лідерів ринку! Ми продовжуємо інвестиції в розвиток талантів та будуємо успішну команду професіоналів».