Article •  01.11.2021

Corteva оголошує про призначення Чака Магро новим головним виконавчим директором

Something went wrong. Please try again later...

Визнаний лідер із великим досвідом роботи у світовому сільському господарстві

Рада директорів Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) анонсувала призначення Чака Магро новим головним виконавчим директором компанії з 1 листопада 2021 року. Він також увійде до Ради директорів Corteva. Магро нещодавно виконував обов'язки головного виконавчого директора компанії Nutrien, і в Corteva він привнесе свій великий досвід управління світовими сільськогосподарськими компаніями для підтримки процесу підвищення ефективності діяльності для всіх зацікавлених сторін. Він замінить Джеймса К. Коллінза, який працюватиме з Магро, щоб забезпечити плавну передачу управління компанією, і який залишить компанію Corteva наприкінці року.

 

Грег Пейдж, незалежний голова правління Corteva, прокоментував: «Чак має велику, підтверджену експертизу сприяння зростанню прибутковості за допомогою впровадження інновацій та виконавчої дисципліни у сільськогосподарській галузі. Протягом майже десятиліття сильного керівництва компанією Nutrien і попередньою компанією Agrium Чак очолював створення та інтеграцію найбільшої у світі компанії з виробництва сільськогосподарських культур, послуг і рішень, а також впровадив корпоративну культуру з чіткою відданістю високим стандартам професійної діяльності та просуванню стійких сільськогосподарських практик. Ми в правлінні впевнені, що він є правильним лідером, який продовжить розвивати нашу динаміку зростання і створить значну короткострокову та довгострокову вартість акціонерного капіталу».

 

«Corteva зарекомендувала себе як провідна глобальна компанія в галузі сільськогосподарських технологій, і я радий, що можу використати ту позитивну динаміку, яку Джим Коллінз і ця чудова команда зуміли створити, – розповів Магро. – Завдяки унікальним традиціям інновацій, виключно міцним відносинам з клієнтами та стійкості, які лежать в основі бізнесу, ми маємо неймовірну можливість прискорити зростання та створення цінності Corteva. Corteva ідеально оснащена для прискорення трансформації сільського господарства, допомагаючи фермерам стати більш продуктивними та стійкими, і дозволяючи нам забезпечити харчуванням населення, що зростає, одночасно з цим відкриваючи нові способи захистити планету. Я з нетерпінням чекаю початку своєї роботи».

 

Грег Пейдж додав: «Від імені Corteva і Ради директорів я хотів би подякувати Джиму Коллінзу за його незабутній внесок у створення Corteva і за наші перші два роки роботи як незалежної компанії. У результаті зусиль і чіткого бачення Джима у Corteva є культура, здібності і стратегія, що дозволяють капіталізувати унікальну можливість зростання в майбутньому. Ми особливо вдячні йому, що він продовжить працювати з Чаком, щоб забезпечити плавний перехід управління компанією».

 

Біографія

Магро обіймав посаду президента та головного виконавчого директора Nutrien з моменту запуску компанії у 2018 році до квітня 2021 року. До цього протягом чотирьох років Магро обіймав посаду президента та головного виконавчого директора компанії Agrium, яка об'єдналася з PotashCorp для створення компанії Nutrien.

 

До свого призначення на посаду головного виконавчого директора Agrium у 2014 році Магро обіймав низку інших ключових керівних посад, включаючи посади головного операційного директора, директора з ризиків, виконавчого віце-президента з корпоративного розвитку та віце-президента з виробництва. Він приєднався до Agrium у 2009 році після продуктивної кар'єри у NOVA Chemicals.

 

Магро грає активну роль у правлінні Інвестиційного Канадського пенсійного плану. Він також був віце-головою Міжнародної асоціації добрив, а в минулому – головою та членом правління Інституту добрив, а також членом ради директорів Ініціативи з продовольчих систем Світового економічного форуму, який забезпечує стратегічне лідерство для створення інклюзивних, стійких, ефективних та здорових світових продовольчих систем. Магро має ступінь бакалавра прикладних наук (хімічна інженерія) Університету Ватерлоо та ступінь магістра ділового адміністрування Віндзорського університету.