Press Release •  19.05.2020

Corteva Agriscience оголосила результати першого кварталу 2020 року

Something went wrong. Please try again later...

Український бізнес продемонстрував зростання чистих продажів більше ніж на 8%

логотип
логотип

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) оголосила фінансові результати за квартал, який закінчився 31 березня 2020 року. Чисті продажі у першому кварталі 2020 року склали 4 млрд. доларів США, що на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Операційна EBITDA збільшилась на 53% та склала 794 млн. доларів США завдяки зростанню обсягів та цін, а також заходів, направлених на зменшення витрат, що компенсувало втрати, пов’язані з коливанням валют. Продажі насіння зросли на 27% в натуральному вимірі (органічне зростання), що пов’язано зі збільшенням постачання кукурудзи в Північній Америці (США та Канаді) в поєднанні з потужними продажами соняшнику та кукурудзи в Європі. Продажі засобів захисту рослин збільшилися на 10% у натуральному вимірі завдяки зростанню попиту на нові продукти глобально.

Результати в Україні

Український бізнес Corteva Agriscience продемонстрував зростання чистих продажів більш ніж на 8% у першому кварталі 2020 року у порівнянні до аналогічного періоду минулого року.

Чисті продажі високоякісної насіннєвої генетики Corteva Agriscience в Україні збільшилися на більш ніж 7% в першому кварталі 2020 року у порівнянні до аналогічного періоду минулого року

Так, завдяки переходу на пряму модель продажів насіння Pioneer® компанії вдалося відвантажити на 50% більше продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та досягти рекордного показнику продажів гібридів бренду Pioneer® за останні 9 років.

20% проданого насінняPioneer® було оброблено преміальною технологією захисту LumiGEN™ у перший рік її запуску на ринку України. Ця передова розробка зменшує вплив сільського господарства на екологію, враховуючи очікування споживачів. Наразі технологія доступна лише для насіння Pioneer® на замовлення клієнтів, але Corteva працює над розширенням можливостей для обох насінневих брендів.

Чисті продажі насіння бренду Brevant™ seeds, який реалізується через дистриб’юторську мережу, зросли вдвічі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зростання відбулося завдяки оновленому портфоліо насіння та високому попиту на високоолеїнові гібриди соняшнику серед українських сільгоспвиробників.

Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience також показав потужний результат та зростання. Чисті продажі засобів захисту рослин зросли більш ніж на 10% у першому кварталі 2020 року завдяки підвищеному попиту на інноваційні продукти компанії. Так, продажі гербіциду Слаш™ для захисту озимого ріпаку перевершили очікування від продажів в 5 разів. Успішним був також запуск гербіциду Геліантекс™ на основі новітньої молекули Arylex™ active, який у зв’язку з високим попитом було відвантажено на дистриб’юцію в обсягах з розрахунку більше ніж на 300 тис. га соняшника.

Пропозиція нового сезону

Corteva Agriscience продовжує надавати клієнтам одне з найбільш широких портфоліо високоякісної продукції в галузі. Для сезону 2020 року компанія пропонує виробникам понад 50 гібридів насіння кукурудзи, серед яких 8 гібридів з технологією Optimum® AQUAmax®, яка є найбільш затребуваною українськими сільгоспвиробниками та забезпечує збільшення врожаю в умовах обмеженої кількості вологи. Лінійка насіння соняшнику має 9 гібридів Pioneer Protector® Вовчок та 7 Pioneer Protector® НБР, які мають максимальну на сьогодні стійкість до вовчка соняшникового та несправжньої борошнистої роси. Крім того, компанія пропонує великий вибір насіння озимого ріпаку бренду Brevant™ seeds, що володіє високим потенціалом урожайності та необхідним комплексом ознак для отримання максимального прибутку.

Лінійка засобів захисту рослин налічує 21 продукт, серед яких інноваційні рішення на основі новітніх молекул Arylex™ active, Зорвек® та Rinskor™. Вся продукція Corteva захищена унікальною системою захисту – голограмою IZON®, яка дає можливість виробникам самостійно перевірити оригінальність товарів.

Для сезону 2020 року виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience, розташований в с.Стасі Полтавської області, виготовив понад 800 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику для сезону 2020 року, що близько на 50 тисяч посівних одиниць більше, ніж у 2019 році. Крім того, українське виробництво здійснило перший експорт посівного матеріалу бренду Pioneer® (гібрид кукурудзи ПР37Н01) напряму іноземному сільгоспвиробнику - Agrodairy, одній з найбільших сільськогосподарський компаній Азербайджану.

Особливою відмінністю Corteva Agriscience є наявність спеціальної агрономічної команди, яка надає безкоштовні експертні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України. З метою забезпечення безперервності процесу надання консультацій в умовах обмеження особистих зустрічей протягом сезону агрономічний відділ Corteva перейшов в режим підтримки онлайн та вже успішно провів пілотний вебінар для клієнтів.

У першому кварталі 2020 року Corteva також почала використовувати фінансові аграрні розписки з метою забезпечення фінансування українських сільгоспвиробників в умовах ринкових коливань. Фінансова аграрна розписка доступна для закупівлі насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience на території України та надає можливості збільшення кредитного ліміту на закупівлю продукції Corteva та відтермінування платежу за необхідності.

«Бізнес Corteva в Україні показав потужні результати як по насінню, так і по засобам захисту рослин. Ми зберегли сильні позиції та збільшили фінансові показники в дуже непростих ринкових та конкурентних умовах завдяки правильно обраній моделі прямих продажів для насіння бренду Pioneer® та неймовірним зусиллям і відданості нашої команди, а також надійній підтримці партнерів-дистриб’юторів насіння бренду Brevant™ seeds та засобів захисту рослин, -  зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі. - У цей непростий час ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів високоякісним посівним матеріалом, інноваційними засобами захисту рослин та професійною і своєчасною агрономічною підтримкою, використовуючи нові підходи в управлінні. Я пишаюся нашою командою і впевнений, що разом ми зможемо досягати ще кращих результатів. Я також неймовірно вдячний за довіру українським виробникам і хочу запевнити, що Corteva буде завжди поруч, у будь-який час та за будь-яких обставин».