BASF та Corteva підписали ліцензійну угоду щодо виробничої системи для соняшнику Clearfield® Plus

Something went wrong. Please try again later...

BASF надав Corteva Agriscience глобальну комерційну ліцензію на розробку гібридів соняшнику, стійких до використання гербіцидів Clearfield Plus компанії BASF для всіх насіннєвих брендів Corteva Agriscience на всій території Європи, Африки, Азії, Сполучених Штатів та Латинської Америки

27.09.2018

Лімбургерхоф (Німеччина) та Севілья (Іспанія) – 27 вересня 2018 р. – BASF та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, підписали ліцензійну угоду щодо виробничої системи для соняшнику Clearfield® Plus, яка забезпечить нові можливості для виробників соняшника у всьому світі. BASF надав Corteva Agriscience глобальну комерційну ліцензію на розробку гібридів соняшнику, стійких до використання гербіцидів Clearfield Plus компанії BASF для всіх насіннєвих брендів Corteva Agriscience на всій території Європи, Африки, Азії, Сполучених Штатів та Латинської Америки.

 “Оскільки ринок соняшника продовжує зростати в усьому світі, виробникам потрібні прогресивні та стабільні рішення, які допоможуть захистити врожайність від бур'янів ", - сказав Ларрі Робертсон, керівник глобального бізнес-портфоліо олійних культур Corteva Agriscience. - Ця угода дозволяє Corteva Agriscience пропонувати клієнтам комплексне рішення для насіння та засобів захисту, що забезпечує ширший вибір для контролю бур’янів для всіх наших брендів по всьому світі. Виробники отримають вигоду від комбінації перевіреного інноваційного контролю бур’янів та найбільшого в галузі вибору прогресивної генетики в цій важливій споживацькій культурі.”

Виробнича система вирощування соняшнику Clearfield Plus поєднує в собі стійкі гібриди, розроблені за допомогою традиційних методів селекції елітної генетики, з індивідуальними, локально оптимізованими гербіцидами. В поєднанні з потужним управлінням та кваліфікаційними програмами, вона забезпечує сезонний контроль над бур’янами та більшу стійкість сільськогосподарських культур до примхливих умов навколишнього середовища, а також потенціал для збільшення вмісту олії та врожайності.

“Наше співробітництво з Corteva Agriscience є прикладом того, що BASF прагне до інноваційного партнерства, яке збільшить глобальне розповсюдження однієї з найбільш ефективних гербіцидних обробок та програм управління для соняшника", - сказав Джонатан Брайант, віце-президент відділу Глобального стратегічного маркетингу насіння, характеристик та гербіцидів, Підрозділу рішень для сільського господарства BASF. - Ми прагнемо створювати перспективні рішення, які надають виробникам можливості для збільшення доступу к використанню інноваційних технологій для підвищення стійкості врожаю".

Насінневі продукти Corteva Agriscience™  брендів Pioneer® та Brevant™, розроблені за системою виробництва Clearfield Plus, будуть доступні для виробників соняшнику на початку сезону.

Фінансові деталі угоди не розголошуються.