Article •  16.04.2021

Сorteva Agriscience розширює виробництво насіння соняшнику в Румунії

Something went wrong. Please try again later...

Компанія інвестує майже 13 мільйонів євро у виробничі потужності в Афумаць для задоволення попиту європейських фермерів

Бухарест, Румунія - 16 квітня 2021 р. - Corteva Agriscience інвестує майже 13 мільйонів євро в розширення виробничого підприємства в Афумаць, Румунія, з метою прискорення темпів зростання бізнесу насіння соняшнику в Європі.

Будівництво модернізованого виробництва вже в процесі реалізації, введення в експлуатацію планується на початок серпня, до збирання врожаю соняшнику. На виробництві будуть розміщені лінії з очищення, обробки та пакування насіння соняшнику.

Інвестиційний проєкт, що включає в себе новий склад безтарного зберігання і приміщення калібрування, дозволить Corteva Agriscience оптимізувати логістику, підвищити надійність і оперативність, а також поліпшити європейські показники виробничих потужностей для підтримки зростання бізнесу в Європі.

«Розширюючи наше виробництво в Румунії, ми зміцнюємо наші позиції на європейському ринку, - прокоментував Жан Іонеску, керівник Corteva Agriscience в Румунії. - Підвищення виробничих потужностей в Афумаць дозволить нам задовольнити зростаючий внутрішній і міжнародний попит на високоякісне насіння. В результаті Corteva зможе працювати на випередження попиту на насіннєвий матеріал соняшника бренду Pioneer®».

Маріус Барачіану, директор з виробництва Corteva Agriscience в Румунії, додав: «Вже 35000 людино-годин присвячено цьому проєкту, його реалізація планується згідно з графіком. З урахуванням реалій пандемії COVID-19 і всіх необхідних захисних заходів, команда виконала чудову роботу, фокусуючись при цьому на дотриманні заходів безпеки як на основному пріоритеті».

Насіннєвий виробничий комплекс в Афумаць - одне з найсучасніших підприємств Corteva з виробництва насіннєвого матеріалу в світі, яке постачає новітні генетичні розробки рослинництва клієнтам по всій Європі.

Підприємство виробляє гібриди кукурудзи, соняшнику та ярого ріпаку, задовольняючи потреби клієнтів в Європейському Союзі, а також в Україні, Росії, Молдові, Білорусі, Казахстані, Азербайджані та Туреччині.

Підприємство в Афумаць працює з 2006 року, у виробництві задіяно 160 співробітників і 250 сезонних робітників під час збиральної кампанії. Розширення виробництва дозволить Corteva Agriscience створити майже 20 нових контрактних позицій. Загальні інвестиції впідприємство, включаючи інвестиції з його модернізації, складають понад 73 мільйона євро.