Article •  03.03.2021

Corteva Agriscience співпрацюватиме з Dadelos Agrosolutions

Something went wrong. Please try again later...
Logotipo Dadelos Agrosolutions (1)1024_1

Corteva Agriscience та Dadelos Agrosolutions, S.L., філія Ajinomoto Co., Inc., оголосили про угоду щодо розробки, затвердження та комерціалізації біостимуляторів для фермерів по всьому світу. 

Відома поєднанням широкого досвіду технологій біостимуляторів та способів їх дії, компанія Dadelos Agrosolutions розробляє технології, що забезпечують бажаний вплив на ефективність живлення рослин, їх обмін речовин та реакцію на стрес.

"Ця угода продовжує наше зобов'язання пропонувати фермерам біопрепарати для захисту рослин, включаючи повну лінійку біостимуляторних рішень, які продемонстрували ефективність та передбачуваність результатів, - сказав Раджан Гаджарія, виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience. - Наша угода з Dadelos Agrosolutions - ще один крок у демонстрації наших зусиль щодо розбудови нашого біологічного портфеля шляхом співпраці з провідними експертами у своїх галузях".

"Технології та рішення для рослинництва, які ми розробляємо протягом останніх 24 років, мають на меті допомогти галузі та фермерам виробляти більше продуктів харчування кращої якості, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наша місія є яскравим прикладом діяльності групи Ajinomoto зі створення спільної цінності (ASV), і філософії Ajinomoto щодо постійної участі в ініціативах для вирішення соціальних проблем за допомогою бізнесу", - сказав Норберт Понс, генеральний директор Dadelos Agrosolutions, S.L.

"Угода з Corteva Agriscience підтверджує інтерес наших співробітників та клієнтів до наших науково обґрунтованих рішень, нашу можливість впроваджувати інновації та наші постійні зусилля щодо постійного створення додаткової вартості для наших клієнтів у всьому світі", - додав він.

Нещодавно створене глобальне біологічне портфоліо Corteva призначене для розробки біостимуляторів, біоконтролю та феромонових продуктів із перевіреними, передбачуваними показниками, які працюють пліч-о-пліч зі звичайними рішеннями захисту рослин. Ці варіанти допоможуть фермерам задовольнити мінливі ринкові очікування, зберігаючи при цьому продуктивність та здоров’я ґрунтів, і відповідають Цілям сталого розвитку 2030.

Деталі угоди не розкриваються.