Other Articles •  11.02.2021

Corteva Agriscience звітує результати четвертого кварталу та 2020 року

Something went wrong. Please try again later...

ВІЛМІНГТОН, Делавер (США) - Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) (“Corteva” або “Компанія”) представила фінансові результати за четвертий квартал та дванадцять місяців, що закінчились 31 грудня 2020 р.

Огляд результатів четвертого кварталу 2020 рокуЧисті продажі Прибуток в розрахунку на акцію Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування)
ЗПБО 3,21 млрд. дол. США 0,13 дол. США 99 млн. дол. США
Зміна порівняно з 4 кв. 2019 +8% +317% +336%
Органічні продажі1 Операційний прибуток в розрахунку на акцію1 Операційна EBITDA1
Не ЗПБО 3,46 млрд. дол. США 0,04 дол. США 236 млн. дол. США
Зміна порівняно з 4 кв. 2019 +16% (43%) +5%

Огляд результатів за 2020 рікЧисті продажі Прибуток в розрахунку на акцію4 Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування)4
ЗПБО 14,2 млрд. дол. США 0,98 дол. США 756 млн. дол. США
Зміна порівняно з 20192 +3% +4800% +2808%
Органічні продажі1 Операційний прибуток в розрахунку на акцію1 Операційна EBITDA1
Не ЗПБО 15,0 млрд. дол. США 1,50 дол. США 2,1 млрд. дол. США
Зміна порівняно з 20192 +8% +5% +5%

1Органічні продажі, операційний прибуток на акцію, прогнозний операційний прибуток на акцію, операційна EBITDA та прогнозна операційна EBITDA, операційна маржа EBITDA та прогнозна операційна маржа EBITDA не є показниками ЗПБО. Див. нижче. 2 Інформація по ЗПБО за 12 місяців 2019 р. на основі прогнозованого базису і була розрахована у відповідності до Ст.11 Регламенту S-X, яка була чинною відповідно до останніх поправок. Розрахунки по не-ЗПБО за ці періоди були узгоджені з ЗПБО прогнозами. 3 Північна Америка визначена як США і Канада, ЕМЕА – Європа, Близький Схід, Африка, 4 Покращення результатів доходу всього 2020 року у порівнянні з попереднім роком від операційної діяльності після оподаткування податком на прибуток і ЗПБО операційний прибуток в розрахунку на акцію зумовлені головним чином відсутністю плати за інтеграцію та відокремлення в 2020 році. 5Соєві боби Enlist E3tm розроблені Dow AgroSciences спільно з MS Technologiestm 6Представляє загальне охоплення ринку Північної Америки, включаючи бренди, конкурентів та ліцензіатів. 7Запуски, що очікують на прийняття всіх відповідних нормативних узгоджень 8Компанія не надає порівняння показників ЗПБО на прогнозній основі. Детальніше дивіться нижче. 

Основні події 2020 року

  • ·       У 2020 р. чисті продажі зросли на 3% порівняно з попереднім роком. Органічні продажі[1] зросли на 8% протягом того ж періоду. Продовження просування нових продуктів призвело до покращення обсягів та цін. Органічні продажі[1] зросли у всіх регіонах, з двозначним ростом у Латинській Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

  •       Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 3%, а органічні продажі[1] – на 11% протягом року. Збільшення обсягів та цін було викликано продажами нових та диференційованих продуктів. Частка продажів нових засобів захисту рослин склала 1 млрд. дол. США в продажах всього року, що на 35% більше в порівнянні з минулим роком. Загалом зростання обсягів та цін з випередженням компенсувало валютні коливання, передусім бразильського реалу, та зміни портфоліо.
  • ·       Чисті продажі насіння зросли на 2%, а органічні продажі[1] – на 6% в порівнянні з минулим роком. Приріст обсягів та цін був забезпечений виведенням нових продуктів, що компенсувало несприятливі валютні коливання.
  • ·       Прибуток по ЗПБО та прибуток в розрахунку на акцію від операційної діяльності склали 756 млн. дол. США та 0,98 дол. США за акцію у 2020 році відповідно.
  • ·       Операційна EBITDA[1] виросла на 5% порівняно з 2019, до 2,1 млрд. дол. США, за рахунок приросту обсягів та цін як в сегменті насіння, так і засобів захисту, а також постійним виконанням планів щодо витрат та продуктивності. Валютна виручка за вирахуванням змін цін склала 180 млн. дол. США, враховуючи цінові зміни в 150 млн. дол. США.
  • ·       Corteva забезпечила грошовий потік від операцій у розмірі 2,1 млрд. дол. США за звітний період, що відображає як зростання операційної прибутковості, так і поліпшення оборотного капіталу.
  • ·       Керівництво надало рекомендації8 на 2021 рік та розраховує на чисті продажі у розмірі від 14,4 млрд. дол. США до 14,6 млрд. дол. США. Операційна EBITDA очікується в межах від 2,4 млрд. дол. США до 2,5 млрд. дол. США, що на 15-20% більше в порівнянні з попереднім роком. 
 

“У 2020 році Corteva реалізувала свою стратегію, що призвело до значного зростання продажів та доходів у кварталі та за рік. Ми досягли цих результатів на тлі історичної нестабільності ринку та невизначеності, пов'язаними із триваючою пандемією COVID-19, - це вагомий доказ міцності та стійкості нашої глобальної команди.

Наші нові та диференційовані продукти сприяли міцному зростанню. Ми досягли прогресу у 2020 році щодо ключових інновацій та інвестицій, зокрема прискорене нарощування нашої системи Enlist™, яка перевершила початкові сподівання на сою в США у 2020. У той же час ми покращили свої позиції на ключових ринках та регіонах протягом року, та ще більше зміцнили нашу мультиканальну стратегію, включаючи запуск насіння Brevant™ у роздрібному каналі в США.

Ми розглядаємо 2021 рік як точку прискорення на нашому шляху. Ми впевнені, що триваюче проникнення наших високоефективних технологій в поєднанні з нашими ініціативами щодо витрат та продуктивності призведе до збільшення маржі в найближчій перспективі з подальшим зростанням.

Перш за все, ми прагнемо надати значну цінність акціонерам. У 2020 році ми покращили нашу віддачу акціонерам за рахунок дивідендів та подальшого виконання нашої програми викупу акцій, яку ми зараз очікуємо завершити до кінця 2021 року – завершення більшості очікується до середини року. Підсумок: наша стратегія тверда. Наша команда продовжує її  виконувати. Ми впевнені, що все вдасться",

- Джеймс К. Коллінз мол., головний виконавчий директор Corteva Agriscience

Новини компанії

Нарощування динаміки від запуску Enlist™5 - досягнення прогресу з соєю Conkesta E3®

Corteva продовжує досягати значних успіхів у прискореному нарощуванні сої Enlist E3™5 та гербіцидів Enlist One® та Enlist Duo®. Потужний ранній попит на гербіциди Enlist™ у США проявився в обсягах продажів у четвертому кварталі, які зросли більш ніж удвічі порівняно з попереднім роком і становили 140 млн. дол. США. Спираючись на цей прискорений прогрес, компанія забезпечила продаж 440 млн. дол. США для повної системи Enlist™ у 2020 році, що ще більше зміцнило очікування щодо швидкого впровадження цієї технології. Поступовий розвиток гербіцидів Enlist™ був підкріплений значними продажами насіння, причому соя Enlist E3™5 представляла приблизно 17% обсягів продажів Corteva в Північній Америці в 2020 році6.

 

Компанія досягла значного регуляторного етапу в насінні завдяки своїй технології сої Conkesta E3® протягом кварталу, нещодавно отримавши позитивну думку Європейського управління безпеки харчових продуктів (EFSA) - важливий крок на шляху подальшої комерціалізації7 цієї технології.

 

Створення значного грошового потоку шляхом дисциплінованого виконання

Corteva продовжувала виконувати ефективні дії з генерування грошових коштів із загальним грошовим потоком від операційної діяльності приблизно 2,1 млрд. дол. США за рік. Компанія продовжує розвивати продуктивність оборотного капіталу, збільшивши чистий обіг оборотного капіталу на 11% порівняно з попереднім роком.

 

Створення цінності для акціонерів шляхом послідовних, цілеспрямованих дій

У 2020 році компанія викупила на 275 млн. дол. США звичайних акцій і, включаючи дивіденди, повернула акціонерам до кінця року більше 660 млн. дол. США. З моменту відокремлення Corteva повернула акціонерам понад 875 млн. дол. США і розраховує повернути щонайменше 1,1 млрд. дол. США за рахунок дивідендів та викупу акцій до кінця 2021 року, а завершення більшості програм викупу акцій передбачається до середини 2021 року.

 

Підсумки четвертого кварталу 2020 року

 

Протягом четвертого кварталу, який закінчився 31 грудня 2020 року, чисті продажі зросли на 8% порівняно з аналогічним кварталом минулого року, а органічні продажі1 зросли на 16%.

 

Обсяги зросли на 10% порівняно з періодом попереднього року, головним чином завдяки постійному впровадженню нових та диференційованих засобів захисту рослин. Компанія забезпечила двозначне збільшення органічних продажів1 у Північній Америці3, Латинській Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні, з 21% органічних продажів1 для цього сегменту. Ранні сезонні продажі насіння допомогли компенсувати курсові коливання в Латинській Америці. Органічні продажі1 насіння зросли на 9%, при цьому зростання відбулося майже в кожному регіоні.

 

Локальні ціни зросли на 6% порівняно з попереднім роком. Підвищення цін у всіх регіонах допомогло компенсувати коливання валют, які становили 8% у всьому світі на чолі з бразильським реалом.

 

Дохід ЗПБО від ​​продовження операційної діяльності після сплати податку на прибуток у четвертому кварталі 2020 року становив 99 млн. дол. США. Операційна EBITDA1 за четвертий квартал становила 236 млн. дол. США, що на 5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Постійне впровадження нових та диференційованих технологій у напрямку насіння та засобів захисту, в поєднанні з постійним виконанням ініціатив щодо витрат та продуктивності, більш ніж компенсували негативний вплив коливання валют, а також відсутність прибутків від відокремлення за попередній рік . Валютна виручка за вирахуванням змін цін склала 40 млн. дол. США, враховуючи цінові зміни в 80 млн. дол. США. 

 


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 4 квартал 2020 р. 4 квартал 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Чисті продажі 3207 2983 8% 16%
Північна Америка 1350 1129 20% 19%
EMEA 417 404 3% 4%
Латинська Америка 1051 1109 (5)% 17%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 389 341 +14% 12%

Підсумки 2020 року

За 2020 рік, який закінчився 31 грудня, чисті продажі зросли на 3% порівняно з попереднім роком, органічні продажі1 зросли на 8%.

Обсяг збільшився на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, в основному, завдяки продажам нових та диференційованих продуктів у всьому світі в обох сегментах. Локальні ціни зросли на 3% за весь рік, при цьому у всіх регіонах, на чолі з Латинською Америкою, що частково компенсувало курсові коливання. Курсові коливання складали 5%, зумовлені переважно впливом бразильського реалу.

Дохід ЗПБО від операційної діяльності після сплати податку на прибуток становив 756 млн. дол. США. Операційна EBITDA1 за рік склала 2,1 млрд. дол. США, збільшившись на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Сприятливий продуктовий мікс, поточні ініціативи з управління витратами та продуктивністю та більші обсяги з лишком компенсували негативний вплив валютних коливань.

Corteva за весь рік отримала 2,1 млрд. дол. США коштів від операцій. Ці результати демонструють ефективне управління оборотним капіталом.


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 2020 р. 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Чисті продажі 14217 13846 3% 8%
Північна Америка 7168 6929 3% 4%
EMEA 2842 2740 4% 8%
Латинська Америка 2805 2889 (3)% 17%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 1402 1288 9% 13%

Підсумки сегменту засобів захисту рослин

Обсяги чистих продажів засобів захисту рослин в четвертому кварталі 2020 року становили приблизно 2,0 млрд. дол. США, що на 13% більше порівняно з 1,7 млрд. дол. США за четвертий квартал 2019 року – при 21% зростання органічних продажів1 за квартал. Приріст продажів був зумовлений збільшенням обсягу на 11% та зростанням локальних цін на 10%, частково нівельованим 8% негативним впливом курсів валют .

Зростання обсягів було обумовлено великим попитом на нові продукти у всьому світі, включаючи гербіциди Enlist™  та Arylex™, а також інсектицид Isoclast™. Локальні ціни зросли через збільшення в Латинській Америці, щоб компенсувати валютні коливання, разом зі сприятливим продуктовим міксом. Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал.

Операційний показник EBITDA у сегменті становив 327 млн дол. США у четвертому кварталі 2020 року порівняно з 277 млн дол США у четвертому кварталі 2019 року. Сприятливий мікс, приріст обсягу та поточні дії з управління витратами та продуктивністю більш ніж компенсували негативний курсовий вплив, а також прибутки від відокремлення у 2019 році разом із вищими витратами на виробництво та збільшення інвестицій у наукові розробки. Валютна виручка за вирахуванням змін цін склала 10 млн. дол. США, враховуючи цінові зміни в 80 млн. дол. США.


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 4 квартал 2020 р. 4 квартал 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Північна Америка 845 643 31% 31%
EMEA 211 226 (7)% (9)%
Латинська Америка 602 615 (2)% 21%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 309 256 21% 17%
Чисті продажі ЗЗР загалом у 4 кварталі 1967 1740 13% 21%

За 2020 рік чистий обсяг продажів засобів захисту рослин становив 6,5 млрд. дол. США, що на 3% більше, ніж 6,3 млрд. дол. США в 2019, із зростанням органічних продажів1 на 11%. Зміни спричинені збільшенням обсягу продажів на 7% та зростанням локальних цін на 4%, що було частково знівельовано  зниженням курсу валют на 7% та 1% впливом від портфоліо.

Збільшення обсягів було зумовлене великим проникненням нових продуктів у всьому світі, з сукупними продажами в  1 млрд. дол. США в 2020 р. – на 265 млн. дол. США більше, ніж в періоді попереднього року – на чолі з гербіцидами Enlist™, Arylexта RinskorTM , а також інсектицидом Isoclast. Локальні ціни зросли через зростання в Латинській Америці, необхідне для компенсувати падіння курсу національної валюти, в поєднанні з глобальним сприятливим міксом від  запуску нових продуктів.

Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал.

Компанія вклала приблизно 150 млн дол США в ціноутворення, щоб компенсувати слабкий бразильський реал протягом цілого року. Вплив на портфель був спричинений відокремленнями в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та Північній Америці.

Операційна EBITDA сегменту склала 1,0 млрд. дол. США в 2020 році, що менше за прогнозовану операційну EBITDA сегменту у 1,1 млрд. дол США в 2019 році. Сприятливий мікс і поточні ініціативи з управління витратами та продуктивністю, а також збільшення обсягів були більш ніж знівельовані негативним впливом валюти, збільшенням інвестицій у зростання   та вищими вхідними витратами. Валютна виручка за вирахуванням змін цін склала 70 млн. дол. США, враховуючи цінові зміни в 150 млн. дол. США.


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 2020 р. 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Північна Америка 2373 2205 8% 8%
EMEA 1374 1362 1% 4%
Латинська Америка 1688 1759 (4)% 17%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 1026 930 10% 14%
Чисті продажі ЗЗР, 2020 рік 6461 6256 3% 11%

Підсумки сегменту насіння

Чисті продажі насіння склали 1,2 млрд. дол. США у четвертому кварталі 2020 року, що приблизно дорівнює показнику минулого року. Приріст обсягу в 9% був знівельований 9% курсовими коливаннями.

 

Зростання обсягів було зумовлене потужними продажами кукурудзи-сафрини в Бразилії, разом із ранніми сезонними продажами в Північній Америці та Європі. Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал.

 

Операційна EBITDA сегменту становила сезонні втрати в розмірі (47) млн. дол. США у четвертому кварталі 2020 року порівняно із втратами в (26) млн дол. США у четвертому кварталі 2019 року. Приріст обсягу та поточні ініціативи з управління витратами та продуктивністю були більш ніж знівельовані несприятливим впливом валюти та більшими вхідними витратами.


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 4 квартал 2020 р. 4 квартал 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Північна Америка 505 486 4% 4%
EMEA 206 178 16% 21%
Латинська Америка 449 494 (9)% 13%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 80 85 (6)% (2)%
Чисті продажі насіння у 4 кварталі 1240 1243 --% 9%

Чисті продажі насіння склали приблизно 7,8 млрд. дол. США у 2020 р., що на 2% більше, ніж 7,6 млрд. дол. США у 2019 році. Збільшення було обумовлене збільшенням обсягу продажів на 5% та зростанням локальних цін на 1%, що було частково знівельоване 4% зміною курсу валюти.

Насіння показало зростання органічних продажів1 в усіх регіонах на чолі зі значним зростанням продажів в Латинській Америці, а також збільшенням частки ринку в країнах EMEA та відновленням площ сої в Північній Америці. Світова ціна на кукурудзу зросла на 2% за рік, головним чином завдяки подальшому проникненню таких продуктів, як Qrome® та PowerCore ULTRA™. Ціни на сою в Північній Америці зросли на 2% порівняно з періодом попереднього року завдяки чудовим показникам продукту та високій якості. Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал.

Операційна EBITDA в сегменті становила 1,2 млрд. дол. США в 2020 році, що на 16% більше порівняно з прогнозованою EBITDA в 1,0 млрд. дол. США у 2019 році. Сприятливий мікс, збільшення обсягів та постійні дії з управління витратами і продуктивністю більш ніж компенсували несприятливий вплив валютних коливань, більші вхідні витрати та більші роялті.


(Млн. дол. США, якщо не зазначено інше) 2020 р. 2019 р. % зміни % органічної зміни1
Північна Америка 4795 4724 2% 2%
EMEA 1468 1378 7% 12%
Латинська Америка 1117 1130 (1)% 17%
Азійсько-Тихоокеанський регіон 376 358 5% 10%
Чисті продажі насіння, 2020 рік 7756 7590 2% 6%

Прогнози

Керівництво надало рекомендації8 на 2021 рік. Corteva очікує на чисті продажі у розмірі від 14,4 млрд. дол. США до 14,6 млрд. дол. США, що в середньому передбачає зростання чистих продажів на 2% за рік та зростання органічних продажів на 3% за рік. Операційна EBITDA  очікується в межах від 2,4 млрд. дол. США до 2,5 млрд. дол. США, а прибуток в розрахунку на акцію - від 1,85 дол. до 1,95 дол. за акцію. Крім того, компанія підтвердила свої середньострокові цілі, як було визначено раніше у 2019 році, включаючи зростання операційної EBITDA на 12-16% з 2019 по 2022 рік. Corteva не в змозі узгодити свої майбутні фінансові заходи, не пов'язані з ЗПБО, із найпорівняннішими фінансовими заходами ЗПБО у США, оскільки вона не може з необґрунтованою впевненістю передбачити елементи поза своїм контролем. Цей прогноз не передбачає будь-яких екстремальних погодних явищ, операційних зривів, значних змін у попиті або платоспроможності клієнтів або подальшого прискорення курсових коливань в результаті пандемії COVID-19.

 

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua.

 

Застереження щодо тверджень прогнозового характеру

Даний прес-реліз містить твердження прогнозного характеру в значенні цього терміну, представленого в федеральних законах про цінні папери, в тому числі в розділі 21E Закону про цінні папери від 1934 року з внесеними в нього поправками та розділі 27А Закону про цінні папери від 1933 року з внесеними в нього поправками, які можуть бути ідентифіковані шляхом використання слів, таких як "плани", "очікує", "буде", "передбачає", "вірить", "має намір", "проекти", "цілі", "оцінки", або інші слова подібного значення. Усі заяви, що стосуються очікувань або прогнозів, щодо майбутнього, включаючи заяви про стратегію Corteva, щодо зростання, розробки продукту, регуляторного схвалення, ринкової позицію, очікуваної вигоди від нещодавніх придбань, термінів очікуваних вигод від реструктуризації, наслідків непередбачених обставин, екологічних питаннь, витрат та фінансових результатів, а також очікуваної вигоди від відокремлення Corteva від DowDuPont, є заявами прогнозного характеру.

Прогнозні заяви засновані на певних припущеннях і очікуваннях майбутніх подій, які можуть бути неточними або можуть не реалізуватися. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, на багато з яких Corteva не може вплинути. Незважаючи на те, що список представлених далі чинників, можна вважати репрезентативним, його все ж не слід розглядати як вичерпну заяву по всім потенційним ризикам і невизначеностям. Чинники, які не зазначені в списку, можуть представляти значні додаткові перешкоди для реалізації прогнозних заяв. Наслідки істотних відмінностей між фактично отриманими і передбачуваними в прогнозних заявах результатами можуть включати, зокрема, збої в роботі, операційні проблеми, фінансові збитки, юридичну відповідальність перед третіми особами та аналогічні ризики, кожний з яких може зробити істотний несприятливий вплив на бізнес, результати діяльності і фінансовий стан Corteva. До деяких важливих факторів, через які фактичні результати діяльності «Кортева» можуть істотно відрізнятися від прогнозованих в будь-яких прогнозних заявах, можна віднести наступні: (i) вплив конкуренції і консолідації в галузі, де «Кортева» здійснює свою діяльність; (ii) нездатність компанії успішно розробити і комерціалізувати безперервне постачання продукції на ринок; (iii) нездатність отримати або своєчасно продовжувати необхідні дозволи регулюючих органів для деяких продуктів Corteva; (iv) нездатність Corteva реалізувати свої права на інтелектуальну власність в примусовому порядку або захистити їх від вимог третіх осіб; (v) конкуренція з боку виробників генериків; (vi) залежність Corteva від третіх осіб щодо деяких видів сировини або отримання ліцензій та комерціалізації; (vii) витрати на дотримання нормативних вимог, що змінюються та наслідки фактичних або передбачуваних порушень природоохоронного законодавства або дозвільних вимог; (viii) вплив ступеню суспільного розуміння і визнання або передбачуваного суспільного визнання біотехнологій та інших сільськогосподарських продуктів Corteva; (ix) вплив змін у сільськогосподарській та супутній галузевій політиці держави і міжнародних організацій; (x) наслідки збоїв в ланцюжку поставок, в інформаційних технологіях або мережевих системах Corteva; (xi) створення конкурентом посередницької платформи для поширення продукції Corteva; (xii) вплив волатильності на витрати Corteva на закупівлю сировини; (xiii) нездатність залучити капітал через ринки капіталу або короткострокові позики на умовах, прийнятних для «Кортева»; (xiv) відмова клієнтів «Кортева» погасити свої борги перед компанією, включаючи програми фінансування клієнтів; (xv) нездатність реалізувати очікувані вигоди від внутрішніх реорганізацій, зроблених DowDuPont в зв'язку з відділенням Corteva; (xvi) нездатність отримати вигоду від істотної синергії витрат і ризиків, пов'язаних із зобов'язаннями по відшкодуванню зобов'язань, які перейшли від DuPont, в зв'язку з відділенням Corteva; (xvii) збільшення пенсійних та інших зобов'язань по фінансуванню пенсійних допомог; (xviii) дотримання природоохоронних законів і вимог і несприятливі судові рішення, винесені за результатами розглядів; (xix) ризики, пов'язані з глобальними операціями Corteva; (xx) вплив зміни клімату і непередбачуваних сезонних і погодних факторів; ([xi) вплив контрафактної продукції; ([xii) нездатність ефективно управляти придбаннями, відчуженнями, альянсами і іншими елементами портфелю; і (xxiii) ризики, пов'язані з припиненням застосування LIBOR.

Крім того, можуть існувати інші ризики і невизначеності, які Corteva на даному етапі не може визначити чи які, згідно з поточним баченням Corteva, не будуть чинити істотний вплив на її бізнес. У тих випадках, коли в будь-якій прогнозній заяві виражається очікування або переконання щодо майбутніх результатів або подій, таке очікування або переконання ґрунтується на поточних планах і очікуваннях керівництва Corteva, виражається сумлінно і вважається обґрунтованим, при цьому компанія не дає ніяких гарантій про те, що такі очікування або припущення будуть реалізовані, досягнуті або виконані. Corteva відмовляється і не бере на себе жодних зобов'язань по оновленню або перегляду будь-яких прогнозних заяв, якщо це не передбачено чинним законодавством. Деякі значні ризики і невизначеності, через які результати і події можуть істотно відрізнятися від передбачених прогнозними заявами, детально розглядаються в розділі «Фактори ризику» Додатки 99.1 Поправки № 4 до Заяви про реєстрацію компанії «Кортева» в Формі 10 і в квартальному звіті Corteva , складеному за формою 10-Q, за період, що закінчився 30 червня 2019 року, зі змінами, внесеними наступними звітами, складеними за формою 10-Q, і поточними звітами, складеними за формою 8-K.

Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, не перевірена аудитором

До цієї презентацію включена додаткова попередня фінансова інформація, що не пройшла аудиторську перевірку за перший квартал 2019 року і більш ранній період, яка повинна забезпечити найбільш значуще порівняння результатів діяльності. В даній презентації представлені прогнозні результати діяльності Corteva з урахуванням реалізації подій, які (1) безпосередньо пов'язані зі злиттям DuPont і Dow, операціями з погашення заборгованості в зв'язку з виплатою або ліквідацією частини існуючих боргових зобов'язань раніше створеної DuPont і з поділом і розподілом серед акціонерів DowDuPont, всіх звичайних акцій Corteva, які знаходяться в обігу; (2) фактично здійснюються і, (3) щодо прогнозних звітів про прибутки і збитки, імовірно, будуть чинити подальший вплив на консолідовані результати. Додаткову інформацію про зазначені вище транзакції можна знайти в Реєстраційній заяві Corteva, складеній за формою 10, поданій 6 травня 2019 року, яка розміщена в розділі для інвесторів на веб-сайті Corteva. Попередня фінансова звітність була підготовлена відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів, представлена виключно в інформаційних цілях і не призначена для використання в якості інструменту, який дозволяє точно визначити результати тих чи інших операцій, якби зазначені вище події сталися в зазначені дати, або спрогнозувати результати діяльності за будь-який майбутній період або на будь-яку майбутню дату.

Правило G (Фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО)

Даний звіт про прибутки включає інформацію, яка не відповідає ЗПБО США, і використовує показники, не вживані в ЗПБО. До таких показників відносяться обсяг продажів органічної продукції, операційна EBITDA, прогнозна операційна EBITDA, операційна маржа EBITDA, прогнозна операційна маржа EBITDA, прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, прогнозний прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, базова ставка податку та прогнозна базова ставка податку. Керівництво вважає, що ці показники, які не використовуються в ЗПБО, найкраще відображають поточні результати діяльності компанії протягом зазначених періодів і надають більш актуальну і значиму інформацію для інвесторів, оскільки вони дають уявлення про поточні результати діяльності Компанії та більш оптимальні результати порівняння показників в річному обчисленні. Ці показники, які не використовуються в ЗПБО доповнюють інформацію, що підлягає розкриттю із застосуванням ЗПБО США, і не є показниками результатів діяльності компанії, альтернативними показникам по ЗПБО США. Крім того, такі показники, що не відповідають ЗПБО можуть відрізнятися від аналогічних показників, які надають або використовують інші компанії. Відповідність між зазначеними показниками, які не використовуються і використовуваними в ЗПБО США наведено у Вибірковій фінансовій інформації та показниках, які не застосовуються в ЗПБО, починаючи з 5 сторінки таблиць фінансової звітності. Зазначені не вживані в ЗПБО показники по I кварталу і попереднього року приводяться у відповідність з прогнозними фінансовими показниками, прийнятими в ЗПБО, які були розраховані і представлені відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів. Див. Статтю 11 «Попередні зведені звіти по операціях», починаючи з 15 сторінки таблиць фінансової звітності.

Corteva не може привести у відповідність свої прогнозні фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО, з найбільш порівнюваними фінансовими показниками, розрахованими по ЗПБО США, оскільки вона не може спрогнозувати з достатнім ступенем впевненості елементи, які від неї не залежіть, такі як істотні позиції, не затрачаючи надмірних зусиль. Істотні позиції за представлені звітні періоди вказані на 8 сторінці таблиць фінансової звітності. Починаючи з 1 січня 2020 року компанія представить прискорену передплачену суму амортизації роялті в якості суттєвої статті. Прискорена передплачена амортизація роялті являє собою безготівковий платіж, пов'язаний з визнанням авансових платежів, зроблених Monsanto в зв'язку з невиключної ліцензією Компанії в Сполучених Штатах і Канаді за характеристики стійкості до гербіциду Monsanto Genuity® Roundup Ready 2 Yield® Roundup Ready2Xtend®, Очікується, що протягом п'ятирічного періоду розширення Enlist E3TM Corteva значно скоротить обсяги продуктів з ознаками стійкості до гербіцидів Roundup Ready 2 Yield® і Roundup Ready2Xtend®, які починаються часткою в 2021 році, з очікуваним мінімальним использовани ем цієї ознаки після завершення нарощування.

Обсяг продажів органічної продукції визначається такими показниками, як ціна і обсяг без урахування впливу коливань валюти і портфеля. Операційна EBITDA визначається як прибуток (тобто дохід від діяльності, що триває до вирахування податків) до нарахування відсотків, зносу, знецінення, позареалізаційних вигод, чистого прибутку і прибутку (збитків) від курсових різниць без урахування впливу істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Позареалізаційні вигоди в чистому вираженні складаються з пенсійних та інших виплат, які виплачуються по закінченні трудової діяльності (OPEB), коригувань по податковим компенсаціям, відновленню навколишнього середовища і судовим витратам, пов'язаним з підприємствами та об'єктами, які перейшли від раніше існуючої компанії DuPont. Коригування податкових компенсацій проводяться за результатами змін залишків на компенсаційних рахунках, які утворюються в результаті застосування умов Угоди з питань оподаткування, укладеного між Corteva і Dow і (або) DuPont, які відображаються компанією як доходи або витрати до оподаткування. Операційна маржа EBITDA визначається як операційна EBITDA, розрахована як відсоток від чистої виручки. Прибуток від основного виду діяльності в перерахунку на одну акцію визначається як «прибуток на одну просту акцію від діяльності, що триває - розводнений», без урахування впливу істотних позицій після вирахування податків (включаючи надбавку на знецінення гудвілу), впливу позареалізаційних переваг в чистому обчисленні і впливу пов'язаних з нематеріальними активами витрат на амортизацію за вирахуванням податків, що існували на момент відділення від DowDuPont. Незважаючи на те, що зазначені вище показники не відповідають ЗПБО, не враховують амортизацію нематеріальних активів Компанії, керівництво вважає, що для інвесторів важливо розуміти, що такі нематеріальні активи сприяють створенню доходу. Амортизація нематеріальних активів, які відносяться до придбань минулого періоду, нараховується в наступних періодах до тих пір, поки такі нематеріальні активи не будуть повністю амортизовані. Будь-які майбутні придбання можуть призвести до амортизації додаткових нематеріальних активів. Базова податкова ставка визначається як діюча податкова ставка без урахування впливу прибутків (збитків) від курсових різниць, позареалізаційних переваг в чистому обчисленні, амортизації нематеріальних активів на момент відділення від DowDuPont і істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Всі періоди I кварталу 2019 року і попередні періоди представлені в попередньому обчисленні, як зазначено в пункті «Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, що не перевірена аудитором».