Article •  06.12.2021

Corteva Agriscience отримала дві нагороди Crop Science Awards

Something went wrong. Please try again later...

 

Компанія відзначена за найкращий новий продукт із захисту рослин та найкращу інформаційну програму

Corteva Agriscience отримала дві нагороди Crop Science Awards на форумі Crop Science, який відбувся в Лондоні. Престижні нагороди відзначають найкращі в своєму класі наукові, технологічні та лідерські ініціативи в галузі захисту рослин і цифрового сільського господарства по всьому світу.

«Для нас велика честь бути відзначеними такими шанованими нагородами не в одній, а в двох категоріях, — сказав Сем Ітінгтон, старший віце-президент і директор з технологій Corteva Agriscience. — Ці нагороди відображають наш різносторонній позитивний вплив на навколишнє середовище та вирішення проблем фермерів, керуючись науковою досконалістю та інноваціями, а також безпосередньо співпрацюючи з виробниками. Вітаємо всю команду Corteva Agriscience з цими величезними досягненнями».

Corteva отримала найвищі нагороди в таких категоріях:

Найкращий новий засіб захисту рослин або механізм дії: фунгіцид Inatreq™

Діюча речовина Inatreq забезпечує чудову ефективність проти основних захворювань зернових та бананів, таких як септоріоз на листках та чорна сигатока, допомагаючи зробити бізнес фермерів прибутковішим і роблячи сільське господарство більш стійким. Inatreq є першим представником нового класу фунгіцидів (піколінамідів), що вперше за 15 років відкриває можливість працювати з новим цільовим місцем дії на пшениці та бананах. Цей інноваційний фунгіцид природного походження допомагає підвищити врожайність і є важливим інструментом для управління ризиком формування стійкості до фунгіцидів. Він має чудову гнучкість застосування, забезпечує рівномірне покриття на культурах, забезпечує лікувальний контроль та стійкий захист.

Найкраща громадська програма: Академія жіночого лідерства в сільському господарстві

Академія жіночого лідерства в сільському господарстві Ag Women Leadership Academy (AWLA) була створена Corteva у співпраці з Бразильською асоціацією агробізнесу (ABAG) та бізнес-школою Fundação Dom Cabral. Заснована в Бразилії в 2019 році, вплив AWLA продовжує зростати по всій Латинській Америці, і на сьогоднішній день в діючих та нових програмах взяли участь понад 75000 жінок. Восьмимісячна програма підтримує та заохочує розвиток жінок у агробізнесі, підготовку майбутніх лідерок через освіту, співпрацю та прихильність сільськогосподарським технологіям, включаючи генетику сільськогосподарських культур та захист рослин.

Нагадаємо, що в Європі Corteva Agriscience ініціювала та фінансує освітньо-грантову програму TalentA для жінок-фермерок з сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030. В Україні відбулося вже два сезони програми, в рамках яких майже 100 фермерок пройшли інноваційне навчання, 8 отримали гранти від Corteva Agriscience на загальну суму 41 000 долл. США для реалізації проєктів, направлених на підтримку продовольчої безпеки в громадах.