Article •  09.04.2021

Corteva Agriscience виділила грант у 10 000 доларів США на продовольчу підтримку самотніх літніх люд

Something went wrong. Please try again later...

Компанія надала грант Міжнародному благодійному фонду Let’s Help на купівлю 1000 наборів продовольства

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience виділила новий грант на закупівлю продовольчих наборів для незаможних людей. 10 000 доларів США отримав благодійний фонд Let’s Help, який забезпечить продуктами першої необхідності тисячу самотніх літніх людей по всій Україні в рамках програми «Гідна старість». Раніше влітку минулого року Corteva виділила кошти у розмірі 5 000 доларів США на цю ініціативу.

 

«Компанія Corteva Agriscience прагне вирішити питання продовольчої безпеки по всьому світу і пропонує різні рішення для забезпечення стійкості продовольчої системи, включаючи як інструменти, які ми пропонуємо сільгоспвиробникам на полі, так і соціальні проєкти для громад. Ми вважаємо, що соціальна відповідальність бізнесу перед суспільством є дуже важливою складовою роботи, адже сталий розвиток громад загалом є однією з запорук успішного розвитку сільського господарства», -  прокоментував  Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

 

«Благодійний фонд Let’s Help підтримує будинки для людей літнього віку у восьми областях України та самотніх людей літнього віку адресно. Ключовою програмою фонду є «Гідна старість». В рамках цієї програми Let’s Help підтримує самотніх людей літнього віку з 2015 року.  Під час пандемії Covid-19 ми стикнулися з гострою необхідністю забезпечення людей літнього віку повноцінним харчуванням. Завдяки грантовій підтримці компанії Corteva Agriscience тисяча самотніх людей літнього віку отримають потрібну та своєчасну допомогу, вони будуть забезпечені продуктами першої необхідності», g розповіла Ольга Бондаренко, директорка фонду Let’s Help. 

 

Підтримка компанією Corteva місцевих громад є однією з 14 Цілей сталого розвитку 2030, яка базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот і цілі для операційної діяльності компанії. Компанія послідовно підтримує розвиток громад та проєкти, спрямовані на досягання добробуту та забезпечення продовольчої безпеки. Зокрема, у 2020 році вперше в Україні компанія ініціювала освітньо-грантову програму TalentA для жінок-фермерок з сільської місцевості. В рамках програми Corteva надала п’ять грантів на загальну суму 19 000 доларів США для сприяння продовольчій безпеці місцевих громад переможниць конкурсу з Одеської, Полтавської, Львівської, Херсонської та Закарпатської областей. У 2021 розпочався другий сезон програми.