Article •  18.06.2021

Corteva Agriscience повністю забезпечила сільгоспвиробників насінням та засобами захисту до посівної

Something went wrong. Please try again later...

Український бізнес міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience продовжує активно зростати – у першому кварталі 2021 на 8% порівняно з аналогічним періодом 2020 роком. Глобально компанія звітувала сильні результати першого кварталу раніше в травні, зокрема чисті продажі зросли на 6%, до 4,18 млрд дол. США в порівняння з аналогічним періодом минулого року. Операційна EBITDA збільшилась на 14% та склала 904 млн дол. США завдяки зростанню обсягів та цін. В Європейському регіоні зростання чистих продажів у звітному періоді становило більше 9,5%, причому найбільше зростання продемонстрував сегмент засобів захисту рослин – на 13%.

Основними драйверами успіху українського бізнесу у сегменті насіння стало значне зростання продажів насіння соняшнику – майже на 50% більше, ніж в минулому сезоні 2019/20. Хороші результати продовжує демонструвати пряма модель продажів флагманського бренду насіння Pioneer® – компанії вдалося досягти запланованих результатів та забезпечити рекордну передплату за насіння – 76% від всіх постачань.

Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience в Україні також показав потужний результат – чисті продажі в цьому сегменті зросли більш ніж на 16 % у першому кварталі 2021 року завдяки підвищеному попиту на продукти компанії. Зокрема дуже успішні результати показали як продажі інноваційних гербіцидів на основі новітньої молекули Arylex™ active (Геліантекс™ та Слаш™), так і продажі відомого фунгіциду Аканто Плюс®, які було продано із розрахунку на 1,5 млн га. посівів зернових та олійних культур.

Пропозиція нового сезону

Corteva Agriscience продовжує надавати клієнтам одне з найбільш широких портфоліо високоякісної продукції в галузі. Загалом для сезону 2021 року компанія пропонує виробникам понад 47 гібридів насіння кукурудзи, 29 гібридів насіння соняшнику та 13 гібридів насіння ріпаку. Третина проданого насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer® була оброблена преміальною технологією захисту LumiGEN™. Також нещодавно в Україні отримали реєстрацію продукти Lumibio Valta™, Lumidapt Kelta™ та Lumidapt™ Ympact®, і зараз компанія працює над планом виведення їх на ринок. Практично  80% насіння кукурудзи бренду Pioneer® було вироблено на виробничому насіннєвому комплексу Corteva Agriscience, розташованому в с. Стасі Полтавської області.

Лінійка засобів захисту рослин сезону нараховує 38 продуктів, серед яких інноваційні рішення на основі новітніх молекул Arylex™ active, Zorvec® та Rinskor™ active.

Як і раніше, продукція Corteva захищена унікальною системою захисту – голограмою IZON®, яка дає змогу перевірити використання оригінального насіння та засобів захисту для отримання максимально можливих врожаїв та безпечної продукції.

Агрономічна команда Corteva Agriscience посилила свою експертизу та надає цього сезону безкоштовні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України. З метою забезпечення безперервності процесу надання консультацій в умовах обмеження особистих зустрічей протягом сезону компанія запустила новий інформаційно-цифровий інструмент для інформування та консультування фермерів - Viber канал «Corteva АгроЕксперт». Новий сервіс допоможе українським сільгоспвиробникам зорієнтуватися у повсякденних викликах роботи аграрія.

«Ми переконані, що щоденна кропітка робота нашої єдиної команди Corteva навіть у складних умовах дозволяє досягти хороших результатів та зберегти сильні позиції та фінансові показники. Ми продовжуємо робити ставку на нашу мультиканальну та мультибрендову стратегію, розвиваючи прямі продажі насіння бренду Pioneer®,  працюючи з партнерами-дистриб’юторами, які продають інноваційні засоби захисту з нашого портфелю та насіння бренду Brevant™ seeds. Ця стратегія дозволяє нам пропонувати українським сільгоспвиробникам найбільш зручні для них формати придбання високоякісної продукції компанії Corteva, та ми продовжуємо спостерігати успішні результати реалізації цієї стратегії в Україні», -  зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі.