Press Release •  16.09.2019

Corteva Agriscience очікує зростання EBITDA на 12-16% до 2022

Something went wrong. Please try again later...

Джим Коллінз, головний виконавчий директор Corteva Agriscience, поділився глобальними фінансовими цілями під час свого візиту в Україну

«Будуючи Corteva, ми залишаємося послідовними у своїх зобов'язаннях створювати цінність для наших клієнтів, споживачів, співробітників та акціонерів. Це включає в себе максимізацію результатів нашого нового продуктового портфоліо та надання додаткових, стійких методів  підвищення продуктивності. Ми підтверджуємо оновлені показники чистих продажів та прогнозовані дані операційного доходу EBITDA, які ми надали у релізі фінансових результатів другого кварталу 2019 року», - заявив Джим Коллінз, головний виконавчий директор компанії Corteva Agriscience 16 вересня у Києві (Україна), куди він приїхав на зустріч з ключовими стейкхолдерами, клієнтами, працівниками та представниками ЗМІ під час свого візиту до Європи.

 

Окрім фінансових орієнтирів на 2019 рік, Коллінз представив оновлені середньострокові фінансові цілі на майбутні роки. Очікується, що операційний дохід EBITDA Corteva збільшиться на 12-16% до 2022 року, загальний прибуток - на 4-6% як у бізнесі насіння, так і засобів захисту рослин. Очікуваний показник чистих продажів у 2019 році - 13,9 млрд дол. США, прогнозований показник EBITDA - близько 2 млрд дол. США.

 

Регіон Європи, Близького Сходу та Африки сфокусовано на клієнтах завдяки інноваційним рішенням та диференційованим підходам продажів. Мультибрендова стратегія у бізнесі насіння розпочалася з виходом на ринок бренду Brevant™ в Європі, включаючи Україну. Цього року компанія також представила новий підхід прямих продажів бренду Pioneer в Україні та Польщі. В Європі було запущено понад 40 нових продуктів торгової марки Pioneer®, включаючи гібриди Optimum® AQUAmax® та продукцію марки Pioneer Protector®. Основні запуски в захисті сільськогосподарських культур цього року - Zorvec™, Lumiposa® і Lumisena®.

 

«Для Corteva Україна залишається однією з ключових країн для наших планів зростання та подальшого розширення, - прокоментував Джим Коллінз. - Ми знаємо, наскільки прогресивними є українські фермери, і ми готові надавати їм найкращі рішення щодо насіння та захисту врожаю, забезпечуючи їм доступ до новітніх технологій».

 

В Україні Corteva Agriscience володіє насіннєвим виробничим комплексом з загальними інвестиціями понад 56 млн. дол США в селі Стасі Полтавської області, який працює з 2013 року. Це одна з багатьох інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого товарного виробництва кукурудзи і насіння соняшнику.

 

Коллінз також представив результати нового дослідження «Сталі продовольчі системи в Європі», яке нещодавно було проведено Financial Times Group для Corteva Agriscience. Результати показують, що споживачі та фермери у 8 європейських країнах, включаючи Україну, готові застосовувати технології сталого виробництва продуктів харчування. «Ми знаходимося на правильному шляху з нашою глобальною орієнтацією на інноваційні технології, спрямовані на більш стійке виробництво продуктів харчування з метою забезпечення продовольством зростаючого населення світу», - сказав Джим Коллінз.

 

Corteva Agriscience 1 червня 2019 року стала незалежною публічною компанією, яка об'єднала спадщину трьох компаній - Dow, DuPont та DuPont Pioneer з метою створення лідера сільського господарства у сфері насінництва, засобів захисту рослин та цифрового сільського господарства. З червня цього року акції Corteva торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі під символом CTVA.