Article •  22.03.2021

Почалося будівництво комплексного науково-дослідного центру Corteva Agriscience в німецькому Ешбасі

Something went wrong. Please try again later...

Новий комплекс повинен відкритися в першій половині 2022 року

Eschbach
Eschbach

В Ешбасі, Німеччина, розпочато будівництво об'єднаного дослідницького центру, що включає два напрямки діяльності компанії Corteva Agriscience - інтегровані польові дослідження і селекцію рослин. Об'єкт повинен відкритися наступного року.

Із загальним обсягом інвестицій в розмірі 5,7 млн. ​​євро об'єднаний науково-дослідницький майданчик буде побудований на базі існуючих об'єктів і дозволить Corteva Agriscience проводити сучасні дослідження щодо захисту рослин у відповідності з цілями європейського регіону і створити центр передового досвіду з вивчення шляхів розвитку резистентності.

Об'єднання напрямків селекції рослин і польових досліджень також сприяє розробці і впровадженню нових методів, таких як використання цифрових технологій в проведенні оцінки дослідів за допомогою безпілотних літальних апаратів, дистанційне зондування та використання молекулярної біології для розуміння реакцій хвороб рослин до препаратів з новими механізмами дії.

Розташований на франко-німецькому кордоні і в проміжній кліматичній зоні між Північною і Південною Європою, новий науково-дослідний центр забезпечить відмінну базу для проведення польових дослідів майже з усіма оброблюваними в Європі культурами.

Реалізація цього сучасного енергоефективного проекту, що дозволяє знизити викиди в атмосферу, відповідає Цілям сталого розвитку 2030 компанії Corteva Agriscience, які включають в себе зобов'язання щодо забезпечення стійких практик на власних інфраструктурних об'єктах.

Центр в Ешбасі, розташований на південному заході Німеччини, також дасть поштовх місцевій економіці не тільки за рахунок перенесення європейських дослідницьких програм на цей об'єкт, але і завдяки розширенню поточного штату з більш ніж 20 наукових співробітників шістьма новими фахівцями в сфері боротьби з шкідниками, хворобами і бур'янами.

Елліот Хеффнер, керівник напрямку селекційних технологій компанії Corteva Agriscience в Європі: «Це важлива віха, яка об'єднує напрямки інтегрованих польових досліджень і селекцію рослин під одним дахом для надання передових рішень європейським фермерам. Дотримуючись бачення сталого розвитку, ми залишаємося непохитними в нашій прихильності розробкам і впровадженню інноваційних, стійких сільськогосподарських рішень для більшого добробуту наших клієнтів, споживачів і спільнот, яким ми слугуємо».

Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience: «Corteva Agriscience прагне захищати навколишнє середовище, забезпечуючи фермерів рішеннями, необхідними для захисту вирощуваних культур. У зв'язку із зростанням попиту на засоби захисту рослин природнього походження, центр в Ешбасі також зосередиться на біологічних препаратах і вивченні їх ефективності з контролю актуальних в Європі шкідників і хвороб. Цей новий майданчик дозволить нам продовжувати впровадження інновацій, підтримуючи фермерів по мірі їх переходу до більш стійких практик сільгоспвиробництва».