Press Release •  17.02.2020

Команда Brevant™ seeds відзвітувала повну готовність до сезону 2020

Something went wrong. Please try again later...

Показники продажів січня перевищили заплановані обсяги на 38%, що свідчить про позитивний початок року. Сільгоспвиробники вже отримують перші відвантаження насіння

КИЇВ, Україна, 17 лютого 2020 р. – Команда продажів насіння Brevant™ seeds міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience відзвітувала повну готовність до сезону 2020.

Обсяги продажів першого місяця року перевищили планові показники на 38%. Драйверами позитивної динаміки став підвищений інтерес українських сільгоспвиробників до високоякісного насіння Brevant™, яке реалізується через дистриб’юторську мережу, та готовність партнерів своєчасно відвантажувати необхідні обсяги продукції.

Портфель Brevant™ на новий сезон представлений 13 гібридами кукурудзи (ФАО від 230 до 380) для виробництва зерна, силосу, крохмалю, спирту або крупи. Всі гібриди мають максимальну толерантність до сажкових хвороб. В портфелі соняшнику представлено 9 гібридів, з яких чотири – високоолеїнові (ДСХ403, П64ГЕ133, 8Х288КЛДМ та 8Х477КЛ). Гібриди мають стійкість до різних рас вовчка соняшникового та придатність до гербіцидних технології ExpressSun®, Clearfield® та Сlearfield Plus®. Більш детально з асортиментом продукції можна ознайомитися в каталозі за посиланням.

«Дистриб’юторська мережа, через яку пропонується насіння Brevant™ на сезон 2020, побудована з урахуванням орієнтації наших партнерів на професійний розвиток бренду та їхню ефективну довгострокову взаємодію з Corteva Agriscience, – зазначив Сергій Бут, керівник бізнесу засобів захисту рослин та насіння Brevant™ seeds компанії Corteva Agriscience. – Наша мета – разом з партнерами забезпечувати сільгоспвиробників України найповнішим портфелем у галузі з урахуванням їхніх потреб щодо гібридного складу, фінансових умов та потреби у сервісах».  

Для більш ефективного покриття регіонів та кращої комунікації з сільгоспвиробниками, у сезоні 2020 будуть працювати нові регіональні команди. За кожним керівником регіону закріплено дві окремі групи, які відповідатимуть за напрямки насіння бренду Brevant™ seeds та засоби захисту рослин. У той же час компанія збільшує кількість професійних менеджерів, сфокусованих на взаємне зростання разом з українськими сільгоспвиробниками. Крім того, Corteva Agriscience впроваджує комплексний підхід до технології клієнта, який включає нові фінансові рішення: аграрні розписки, страхування посівів, кредитування, бартер та інші.

«Компанія «Агросем» однією з перших почала успішно продавати насіння генетики Dow Agrosciences і логічним кроком було продовження нашої співпраці з реалізації Brevant™ seeds, - коментує Олексій Кулик, генеральний директор компанії «Агросем». – Ці гібриди займають суттєву частку в нашій насіннєвій пропозиції, адже ми бачимо великий інтерес до Brevant™ з боку українських фермерів через хорошу продуктивність насіння, передбачуваність у реалізації врожайного потенціалу та своєчасність постачання».

Переваги використання гібридів Brevant™ Seeds відзначають самі фермери з різних куточків України. «Третій рік поспіль ми купуємо гібриди кукурудзи бренду Brevant™, які займають близько 90% площ у структурі посівів. Найключовішим є гібрид ДА Сонка, який попри різні погодні умови дає чудовий врожай до 157 ц/га, - розповідають Дмитро Бойко, директор, та Юрій Стаховяк, головний агроном ТОВ «Щедра Нива» (Вінничина). Товарні посіви кукурудзи гібридів Brevant™ Seeds показали вищі результати, ніж більшість інших гібридів у демопосівах, і тому сьогодні вони є для нас флагманом. Найвищу врожайність у 38 ц/га також демонструє ріпак ПТ248 від Brevant™ Seeds».

«Якісні показники насіння Brevant™ Seeds завжди та повністю відповідають заявленим характеристикам – насіння високої якості й рівномірної фракції, має якісне протруювання та прийнятну ціну. Високоолеїнові гібриди Brevant™ продемонстрували найвищу економічну ефективність у наших посівах», - ділиться Андрій Кедич, головний агроном господарства «П’ятигірське» (Рівненщина).

«Рішення про впровадження бренду Brevant™ seeds було прийнято з урахуванням прагнення українських товаровиробників до вільного доступу до стабільних та високоефективних гібридів кукурудзи, соняшнику та ріпаку, а також гарантованого задоволення наших партнерів-дистриб’юторів у потужній та висококласній генетиці протягом майбутніх років. Саме ці цінноті несе в собі бренд Brevant™ seeds та співпраця із сучасною компанією Corteva Agriscience та її професійною командою продажів. Corteva Agriscience має потужні сучасні селекційні можливості та плани на постійне вдосконалення насіння бренду Brevant™, а також розширення асортименту задля задоволення потреб сільгоспвиробників України. Ми зростаємо, коли працюємо разом. Успіх дається наполегливим та послідовним», – зазначив Андрій Андрюшко, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні.

З повним переліком партнерів, які реалізують насіння Brevant™ seeds, можна ознайомитися за посиланням