Publication •  10.06.2024

Corteva Agriscience представляє новий післясходовий гербіцид Белкар® Флекс для ріпаку

Something went wrong. Please try again later...

Створений на основі інноваційної молекули Arylex™ active препарат забезпечує посилений осінній контроль широкого спектра дводольних видів бур`янів 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським виробникам ріпаку Белкар® Флекс – новий післясходовий гербіцид для посиленого осіннього контролю широкого спектра дводольних видів бур’янів у посівах ріпаку з розширеним вікном застосування і додатковою ґрунтовою активністю.

Препарат є новою генерацією гербіциду Белкар® та створений на основі інноваційної молекули Arylex™ active, яка входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та надає сільгоспвиробникам ряд важливих, революційних переваг. Зокрема, демонструє високі стандарти ефективності проти найбільш поширених видів бур’янів, запобігає резистентності у дводольних видів бур’янів та працює за різних кліматичних умов і при значних коливаннях температур, надаючи фермерам можливість гнучко підходити до вирощування сільськогосподарських культур. Українським виробникам ця молекула вже відома завдяки популярним гербіцидам від Corteva, таким як препарат для застосування у посівах соняшнику Геліантекс™, Паллас™ Екстра для контролю бур`янів в посівах пшениці тощо.

Застосування гербіциду Белкар® Флекс в осінній період забезпечує ефективний і пролонгований контроль найбільш проблемних однорічних дводольних бур’янів у посівах ріпаку. Після внесення препарату активний ріст чутливих бур’янів припиняється через добу, перші видимі ознаки пригнічення проявляються через 1-2 дні після внесення, а остаточна їхня загибель відбувається через 3-4 тижні після обробки. В Україні продукт наявний у продажу в сезоні 2024 у офіційних дистриб`юторів з продажу засобів захисту рослин Corteva.

«Застосування сучасних високоефективних засобів захисту рослин дає можливість фермерам ефективно працювати та використовувати наявні ресурси. Це особливо важливо під час війни, коли складна економічна ситуація змушує українських сільгоспвиробників зосередитися на отриманні максимальної рентабельності. Розуміючи зацікавленість аграрного ринку в ріпаку та спостерігаючи зростання площ під цією культурою, Corteva пропонує фермерам нові засоби захисту, зокрема Белкар® Флекс, який ми вважаємо новим еталоном в захисті озимого ріпаку в осінній період, що дозволить отримати максимальні врожаї цієї олійної культури», – впевнена Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.