Article •  30.09.2021

Олександр Дмитрієв очолив відділ продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscienc

Something went wrong. Please try again later...

Компанія створює інтегрований відділ під єдиним керівництвом з метою посилення команди та подальшого зростання бізнесу

Олександр Дмитрієв, керівник відділу маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні, обійме посаду керівника відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності з 1 жовтня 2021 року.

Маючи великий досвід у продажах, Олександр ефективно об’єднає всі аспекти комерційної діяльності, розвитку бізнесу та маркетингової активності компанії з метою розширення бізнесу Corteva в Україні та кращого задоволення потреб клієнтів в інноваційному насінні та засобах захисту.

Олександр Дмитрієв очолював відділ комерційної ефективності в компанії DuPont, а з березня 2019 року керував відділом маркетингу та комерційної ефективності новоствореної Corteva Agriscience, сільськогосподарського підрозділу DowDupont. Він брав участь у створенні та впроваджені прямої моделі продажів флагманського бренду насіння Pioneer®, покращенні співпраці з дистрибуторами через впровадження та інтеграцію до єдиної інформаційно-аналітичної системи SalesWorks. З метою забезпечення безперервності процесу інформування фермерів в умовах обмеження особистих зустрічей протягом пандемії COVID-19 під керівництвом Олександра компанія запустила нові інформаційно-цифрові інструменти. Також його заслугою є створення та розвиток підрозділу комерційної ефективності.

Загалом Олександр має майже двадцятирічний досвід роботи в  маркетингу та продажах в різних країнах.

«Наразі ми є учасниками цікавого періоду у розвитку як аграрного ринку України, так і компанії Corteva Agriscience. Об’єднання відділів продажів та маркетингу й комерційної ефективності на цьому етапі відкриває широкі можливості у взаємодії з сільгоспвиробниками, що обирають продукцію та бренди компанії, а також з партнерами та дистрибуторами, які відіграють важливу роль у цій взаємодії. Маючи високопрофесійну команду, пропонуючи ринку різні моделі ведення бізнесу та широкий вибір продукції, я впевнений у стабільному зростанні Corteva Agriscience та з оптимізмом дивлюся на розвиток ринку в цілому», - прокоментував Олександр Дмитрієв.