Article •  01.06.2022

Corteva Agriscience представляє відео-проєкт «Агропоради»

Something went wrong. Please try again later...
Agrotips_start  

Серія експертних відео для сільгоспвиробників розкриває агротехнологічні рекомендації по основних культурах

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка сьогодні, 1 червня, відзначає третю річницю в якості незалежної організації та початку торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі, розпочинає проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі. У коротких відео-роликах експерти компанії надаватимуть рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур.  Мета проєкту – забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України через обмеження візитів представниками компанії в умовах війни, адже головним пріоритетом діяльності Corteva в Україні залишається здоров’я та безпека співробітників та клієнтів, а також підтримка фермерів та глобальної продовольчої безпеки.

Теми відео-рекомендацій стосуватимуться захисту посівів від різноманітних шкодочинних об’єктів, зменшення впливу біотичних та абіотичних стресів, живлення рослин, критичних фаз вегетації та   покращення показників врожайності. Також будуть освітлені такі специфічні моменти, як вплив сонячної енергії на врожайність, пасинкування кукурудзи тощо. Кожне відео розкриватиме одну тему та міститиме практичні поради, які будуть даватися заздалегідь, аби глядачі за необхідністю мали можливість відкоригувати власну агротехніку.

Відео поради будуть публікуватися двічі на тиждень з кінця травня до середини жовтня. Перший випуск присвячений впливу погоди на використання засобів захисту.

«Команда Corteva невпинно працює, аби забезпечити сільськогосподарський сезон 2022 року в Україні, включаючи постачання насіння передової генетики та сучасних засобів захисту, а також підтримку професійними агрономічними консультаціями. Тому наш новий проєкт буде допомагати сільгоспвиробникам розібратися в складних питаннях, щоб отримати гарний врожай попри всі негаразди», - коментує Олександр Дмитрієв, керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні. Corteva приділяє особливу увагу науковим розробкам та сучасним методам ведення сільського господарства, а також вважає навчання фермерів нових знань та розробок в агрономії однією зі своїх Цілей сталого розвитку 2030 з метою покращення врожайності та економічного становища громад.

Нагадаємо, що Corteva Agriscience однією з перших компаній заявила про вихід з російського ринку, ініціюючи план припинення всієї виробничої та бізнес діяльності, чому передувало припинення комерційної діяльності відразу після початку широкомасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року.