Press Release •  04.05.2020

Corteva Agriscience започаткувала агрономічну підтримку онлайн

Something went wrong. Please try again later...
логотип
логотип

Агрономічний відділ міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience у квітні провів пілотний вебінар для українських аграріїв, щоб продовжувати надавати експертну підтримку у час, коли існують обмеження на особисті зустрічі. Вебінар було проведено для представників господарств Південного регіону.

Особливою відмінністю Corteva Agriscience є наявність спеціальної агрономічної команди, яка надає безкоштовні експертні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України. Такі поради є критично необхідними для сільгоспвиробників, які спираються на думку експертів Corteva, зокрема, під час посівної кампанії. З метою забезпечення безперервності процесу надання консультацій агрономічний відділ Corteva перейшов в режим онлайн.

Фахівці Corteva Agriscience вже активно застосовують систему ZOOM для продуктових і технічних тренінгів для внутрішньої команди з продажів. Співробітники компанії першими оцінили переваги такого підходу для внутрішніх потреб і тому було прийняте рішення розробити спеціальну програму для клієнтів. Пілотний вебінар для сільгоспвиробників, який відбувся у квітні, тривав дві години та був присвячений технологічним аспектам захисту зернових колосових культур та ріпаку озимого продуктами компанії Corteva Agriscience.

«Цифрові технології набувають все більшої актуальності та широкого застосування, особливо зважаючи на теперішню ситуацію, і Corteva Agriscience, як прогресивна передова компанія, буде і надалі збільшувати їх використання в роботі. Ми прагнемо бути максимально близькими до клієнтів і забезпечувати їм доступ до професійної експертної підтримки Corteva у будь-який час та за будь-яких умов. Ми бачимо, що попит на такі послуги зростає серед наших клієнтів та плануємо проводити подібні вебінари з агрономічної підтримки перед початком наступного сезону», - зазначив Павло Голосний, менеджер з агрономічної підтримки використання засобів захисту рослин Corteva Agriscience в Україні.  

Під час онлайн-заходу фахівці Corteva обговорили з клієнтами стан зернових колосових культур та озимого ріпаку, влив кліматичних умов, відповіли на запитання, а також розробили стратегію захисту культур з використанням інноваційної продукції Corteva Agriscience – гербіцидів Квелекс™ і Слаш™, які містять в основі новітню молекулу Arylex™ active, а також фунгіцидів Таліус®, Вареон®, Аканто Плюс®. Усі препарати за період використання показали високоефективну дію проти шкідливих організмів  та високі показники збереження врожаю.

Фунгіцид Таліус® гарантує тривалий контроль борошнистої роси, в той час як Вареон® надає ефективне та комплексне рішення проти широкого спектру хвороб зернових колосових культур. Аканто Плюс® забезпечує контроль захворювань великої кількості культур, включаючи зернові, соняшник, рис, сою, кукурудзу, ріпак.

Гербіцид Квелекс™ забезпечує ефективний контроль широкого спектру двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових колосових культур. Слаш™ надає покращений захист озимого ріпаку від бур'янів в період їх активного росту та вже набув значної популярності серед українських виробників. Corteva Agriscience також пропонує у своєму портфоліо високоякісні гібриди озимого ріпаку бренду Brevant™ seeds, які володіють високим потенціалом урожайності та необхідним комплексом ознак для отримання максимального прибутку.

Сorteva Agriscience закликає купувати засоби захисту рослин та насіння бренду Brevant™ seeds виключно в офіційних дистриб’юторів: з переліком дистриб’юторів насіння Brevant™ seeds можна ознайомитись за посиланням та засобів захисту рослин – за посиланням