Press Release •  22.10.2020

Something went wrong. Please try again later...

Українські фермери отримали можливість оцінити біологічну урожайність кукурудзи за допомогою мобільного телефону

Фермери, які користуються додатком «Агро-помічник Pioneer» від Corteva Agriscience, можуть оцінити врожайність кукурудзи за допомогою фотометрії

КИЇВ, Україна, 21 жовтня 2020 р. - Corteva Agriscience надала українським сільгоспвиробникам можливість швидко оцінити біологічну врожайність кукурудзи за допомогою мобільної фотометрії з метою планування необхідних агротехнологічних робіт. Опція доступна в додатку «Агро-помічник Pioneer».

«Кожному фермеру чим раніше, тим краще хочеться мати можливість оцінити врожайність культури на полі, щоб мати можливість спланувати перед- та збиральні операції, транспортування, зберігання. На поле кукурудзи, яка знаходиться на стадії молочної або молочно-воскової зрілості, розламують качан, рахують кількість зернин в ряду і кількість рядів, множать на масу насіння і отримують біологічну урожайність, яку вже можна використовувати для планування. Завдяки роботі вчених і розробників Corteva Agriscience у фермера тепер є можливість просто відсканувати качан кукурудзи смартфоном, внести прогнозовану масу 1000 насінин і, таким чином, отримати результат, залишивши качан на рослині.. Ці результати залишаються доступними в смартфоні, при необхідності, з прив'язкою до поля, тому їх можна використовувати пізніше без небезпеки втратити», - розповідає Сергій Резніченко, керівник агрономічного відділу Corteva Agriscience.

За його словами, працювати над цією технологією вчені і розробники компанії Pioneer, попередниці Corteva, почали 5-6 років тому. Спочатку фотометрією користувалися тільки співробітники компанії. Однак цей інструмент викликав великий інтерес у фермерів, і компанія ухвалила рішення додати фотометрію в застосунки користувачів, щоб і клієнти Corteva також могли отримати переваги цієї технології.

За словами Сергія Резніченко, наразі «Агро-помічник Pioneer» дає можливість не просто вивчити каталог гібридів компанії, але і дозволяє порівняти дані з випробувань, знайти найближчий агрополігон або демополе, на якому можна подивитися гібриди в реальних кліматичних і агротехнологічних умовах своєї зони. Також програма має і інші корисні і багато в чому унікальні інструменти - наприклад, опція «Розрахунки» дозволяє швидко перевести бушелі в центнери зерна, швидко порівняти між собою прибутковість різних полів, ухвалити рішення чи варто пересівати поле пошкоджене градом або приморозками. В майбутньому планується додавання інформації про погоду з акцентом на агрономічні операції, які дозволять агроному вибрати найкращий час для посіву культури, обприскування або моніторингу поля за допомогою дрона.

Додаток дозволяє мати в полі, під рукою, всю найнеобхіднішу інформацію. «Завдяки «Агро-Помічнику Pioneer» агроному не треба згадувати формули, вести підрахунок - додаток зберігає всю історію сканувань і дозволяє легко порівняти і гібриди, і поля», - впевнений Резніченко.

Агро-помічник Pioneer доступний для скачування для мобільних телефонів на платформах Android і iOs.

Також нагадаємо, що в 2020 році, щоб продемонструвати фермерам процес правильного підбору гібридів та захисту рослин, Corteva Agriscience заклала 17 агрополігонов, в тому числі п'ять з розширеними дослідами по засобах захисту. Навчання на агрополігонах пройшло понад 600 осіб, як клієнтів, так і співробітників компанії. Це частина реалізації Стратегії сталого розвитку 2030, яку Сorteva представила раніше цього літа. Важливо відзначити, що агрополігони дозволяють спостерігати не тільки результати застосування кращих технологій, а й вивчати приклади типових помилок, а також способи їх усунення.