Publication •  07.04.2023

Corteva працюватиме з супутниковою аналітикою для посилення агрономічної підтримки фермерів

Something went wrong. Please try again later...
EOSDA  

Компанія оголошує про початок співпраці з компанією EOS Data Analytics 

Corteva Agriscience в Україні оголошує про початок співпраці з компанією EOS Data Analytics (EOSDA), глобальним постачальником аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту для сільського та лісового господарства. Співпраця дозволить компанії покращити свої дослідження умов вирощування гібридів кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®, ефективності засобів захисту польових культур, стимуляторів росту та фіксаторів азоту, щоб надавати фермерам та партнерам Corteva максимально точні рекомендації, які дозволять їм отримувати великий урожай за будь-яких умов.

Corteva Agriscience – єдина у світі велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством, щорічно інвестує в розробки близько 1 млрд доларів США та співпрацює в напрямку розробки інноваційних рішень для підвищення продуктивності та вирішення проблем фермерів з багатьма компаніями в усіх країнах присутності. EOSDA має великий досвід у використанні технологій супутникового моніторингу та плануванні сільськогосподарських операцій на основі даних про погоду та ґрунти.

З грудня 2022 року агрономічна команда Corteva в Україні отримує від EOSDA інформацію про супутниковий моніторинг полів, що дозволяє вчасно виявляти хвороби та шкідників, визначати необхідну кількість внесення засобів захисту та підживлення рослин, а також ефективно контролювати виробничі процеси. Впроваджені інновації відповідають принципам сталого виробництва та споживання, зменшенню впливу на зміну клімату та збереженню біологічного біорізноманіття.

«Corteva багато уваги приділяє оптимізації процесів за допомогою цифрової трансформації та впровадження нових технологій у дослідження та виробництва, щоб задовільнити наших клієнтів, допомагаючи їм ефективно працювати та використовувати наявні ресурси. В Україні це особливо важливо під час війни, коли складна економічна ситуація в країні вимагає від фермерів зосередженості на отриманні максимально можливих прибутків від своєї роботи. Corteva Agriscience, яка є чи не єдиною з великих виробників насіння та засобів захисту рослин, що не підтримує агресорів та залишила ринки росії та білорусі, знаходиться виключно на боці українських фермерів та продовжує робити все залежне, щоб допомогти сільгоспвиробникам оптимізувати технології вирощування, збільшити виробництво продукції та загалом сприяти збереженню продовольчої безпеки в країні та світі», – говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Соrteva Agriscience в Україні.

«EOS Data Analytics рада співпраці з Corteva Agriscience в Україні. Ми об’єднали наші зусилля для надання українським фермерам цінної інформації для прийняття кращих рішень як для бізнесу, так і для збереження життя на нашій планеті. Наша візія – зробити космічні технології глобальним рушієм сталого розвитку на Землі. Ми віримо, що технології точного землеробства, окрім впровадження цілей сталого розвитку у виробничий процес, допоможуть аграріям оптимізувати виробництво сільськогосподарських культур, підвищити продуктивність і прибутковість. Супутникова аналітика надає фермерам цінну інформацію для прийняття кращих рішень як для збереження життя на нашій планеті, так і для бізнесу», – говорить Роман Медведєв, операційний директор EOS Data Analytics.