Publication •  22.02.2023

В Україні зростає попит на інноваційні засоби захисту рослин Corteva Agriscience

Something went wrong. Please try again later...
 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva звітує про нарощення темпів розвитку в країні попри складнощі, викликані повномасштабною війною, яку росія веде проти України. Завдяки підвищеному попиту на передові продукти компанії в Україні протягом 2022 року продажі засобів захисту рослин зросли на 14% відносно минулого року. Зростання відбулося по всіх групах товарів, але особливо високий попит спостерігався на інноваційні гербіциди на основі новітньої молекули Arylex™ activе, зокрема гербіцид системної дії Геліантекс™ для соняшнику. Також продемонстрував успіх двокомпонентний фунгіцид Аканто Плюс® для широкого переліку польових культур.

Незважаючи на скорочення посівних площ в Україні через військові дії, насіннєвий бізнес компанії також демонструє позитивні результати, залишаючись практично на рівні довоєнного сезону. Corteva збільшила свою присутність в господарствах, які могли продовжувати діяльність, що є свідченням того, що все більше фермерів обирають продукцію відповідального виробника, який чи не єдиний серед компаній ринку припинив бізнес в країнах-агресорах росії та білорусі.

«Головним фактором нарощування темпів розвитку Corteva в Україні в 2022 році є швидка адаптація бізнесу компанії до діяльності в умовах війни. Протягом року наша єдина команда Corteva працювала заради добробуту українських сільгоспвиробників, пропонуючи передові продукти та сервіси, зокрема, у кризовий час пряма модель продажів продуктів бренду Pioneer® продемонструвала надійність та ефективність цього підходу. Ми пишаємося тим, що стоїмо пліч-о-пліч з українськими фермерами на фронті продовольчої безпеки України та світу, та всебічно підтримуємо українців, реалізуючи численні благодійні та гуманітарні проєкти», – зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі.

Нещодавно глобально компанія відзвітувала сильні результати за 2022 рік. Зокрема, чисті продажі зросли на 11% в порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 15%. Компанія надала прогноз на 2023 рік і очікує чистий обсяг продажів від 18,1 до 18,4 млрд доларів США. Операційна EBITDA очікується в діапазоні від 3,4 до 3,6 млрд доларів США.