Publication •  18.04.2023

Бренд Pioneer® відзначає 97 років досвіду гібридизації кукурудзи

Something went wrong. Please try again later...
Pioneer-historical-photos  

Флагманський насіннєвий бренд Corteva Agriscience — Pioneer® — продовжує рухати вперед сільськогосподарську галузь

Майже сторіччя Pioneer®, одна з перших у світі насіннєвих компаній, яка почала продавати гібридне насіння кукурудзи, просуває сільськогосподарську галузь вперед. Розпочата у 1926 році як ідея Генрі Егард Уоллеса, майбутнього міністра сільського господарства та віце-президента Сполучених Штатів Америки за часи президентства Франкліна Д. Рузвельта, компанія розквітла у всесвітньо визнаний бренд, який сьогодні належить Corteva Agriscience, міжнародній науково-дослідницькій сільськогосподарській компанії, відомій тим, що пропонує передові інновації фермерам.

Pioneer® продовжує залишатися одним із найуспішніших і впізнаваних брендів у галузі, а його багатий досвід допомагає фермерам максимізувати врожайність і вирощувати культури, необхідні для годування світу, населення якого зростає.

З власного саду до постачання в 90 країн

Ще у коледжі Генрі Егард зацікавився селекцією чистолінійної кукурудзи і у 1913 році створив свій перший гібрид у власному саду на задньому дворі в Де-Мойні, розпочавши курс експериментів. Він вирощував майже триста гібридів стандартних північноамериканських штамів із штамами із Австралії, Угорщини, Китаю та Аргентини. Він був переконаний, що вирощування кукурудзи з гібридного насіння — це справа майбутнього і що для цього продукту з’явиться величезний ринок, коли фермери переконаються в його перевагах. Хоча загальноприйнятою практикою в 20-х роках минулого століття було те, що фермер просто зберігав насіння врожаю поточного року. 


В 1924 році Уоллес запропонував ринку гібрид Copper Cross, який було визнано найурожайнішим сортом у південно-центральній Айові. Це також був перший гібрид, виведений у Кукурудзяному поясі, який купували для посіву. Того року Copper Cross продавався за один долар за фунт, або за ціною 56 доларів за бушель (більше 25 кг). У міру зростання інтересу до виробництва гібридів кукурудзи Уоллес зрозумів, що його початкова ідея запропонувати фермерам виготовляти власні гібриди була надто складною. Інбридинг — це завдання вузькоспеціалізованої організації. Тому у 1926 році Генрі Е. Уоллес організував першу компанію, яка займалася виключно розробкою, виробництвом і розповсюдженням гібридів насіння кукурудзи. Генрі запропонував назву «Hi-Bred Corn Company» для підприємства. У середині 1930-х років до назви було додано Pioneer, щоб відрізнити її від інших компаній з виробництва гібридів кукурудзи, які виникли в інших місцях.

До Другої світової війни 90 відсотків кукурудзи, вирощеної фермерами в штатах Кукурудзяного поясу, було вирощено з гібридного насіння, а Pioneer був одним із провідних його постачальників в країні.

Сьогодні Pioneer® є флагманським брендом Corteva Agriscience, міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії, провідного світового розробника та виробника передової генетики рослин, яка постачає високоякісне насіння фермерам у більш ніж 90 країнах для підвищення результативності та прибутковості.  Уже майже століття Pioneer® тримає фокус на сталий розвиток інновацій, щоб результати клієнтів виражалися в підвищенні продуктивності, застосуванні більш стійких практик землеробства і впровадженні поліпшень там, де раніше це здавалося неможливим. З унікальними селекційними досягненнями і практиками, які історично довели свою результативність, Pioneer® зарекомендував себе як один з найуспішніших і відомих брендів в сільському господарстві.

Pioneer@ — створений зростати

В Україні історія Pioneer® розпочалася, коли під час холодної війни 1950-х генеральний секретар ЦК КПРС Хрущов повернувся до СРСР із кількома гібридами кукурудзи бренду Pioneer®. І в 1970-х роках Радянський Союз почав закуповувати інбредні лінії кукурудзи у Pioneer, включені в селекційні програми місцевих інститутів рослинництва. У 1998 році компанія відкрила своє представництво в Києві і почала випробування перших гібридів кукурудзи та соняшнику. У 2010 Pioneer® офіційно відкрив свій новий дослідницький центр у Любарцях Київської області. Наукова діяльність в Україні розпочалася з мікровипробувань кукурудзи, соняшнику та ріпаку. Ці інвестиції являли собою стратегічне рішення зміцнити вітчизняну місцеву селекційну програму за рахунок обробки додаткової інформації, проведення більшої кількості випробувань, що призвело до збільшення кількості гібридів кукурудзи, соняшнику та ріпаку, які розробляються для цих ринків. З 2013 року в Полтавській області працює насіннєвий комплекс, який виробляє насіння соняшника та кукурудзи Pioneer®. Ця інвестиція в розмірі понад 56 мільйонів доларів США є однією з багатьох інвестицій, які компанія робить для підтримки розвитку локального виробництва і допомоги українським фермерам підвищити продуктивність.

В Україні в асортимент Pioneer® входять гібриди кукурудзи, соняшнику, ріпаку та інокулянти для силосу. У 2019 році Corteva Agriscience анонсувала нову модель продажу насіння марки Pioneer® безпосередньо фермерам. Новий підхід спрямований на зміцнення відносин з українськими виробниками для кращого задоволення їхніх потреб у преміальній генетиці. Згідно з новою стратегією, уповноважені торгові агенти бренду Pioneer® отримали розширені можливості для узгодження комерційних умов закупівлі продукції відповідно до комерційної політики компанії, а також визначення умов і термінів доставки продукції. Агенти тісно співпрацюють з агровиробниками для надання консультацій та рекомендацій щодо підбору складу гібридів та подальшого супроводу протягом повного циклу вирощування та збору врожаю.

Фермери високо цінують якість насіння Pioneer® та бездоганну репутацію Corteva, яка в своїй діяльності орієнтується на цінності та завжди на боці України, залишивши ринки росії та білорусі з початком повномасштабної війни. Компанія всебічно підтримує фермерів, які борються не тільки за максимальний врожай, а й за свою громаду та свою країну, бо знають, що перемога гартується щодня кожним із нас. Насіння бренду Pioneer® допомагає їм в цій боротьбі, даючи змогу отримувати якнайкращі результати навіть у складних умовах.