Article •  10.12.2020

Дозвіл на продаж: чи готові українські виробники насіння до експорту в ЄС?

Something went wrong. Please try again later...

Україна офіційно може поставляти насіння злакових культур в країни Євросоюзу. За це рішення боролись майже 10 років. І восени Європейський парламент оприлюднив своє рішення про внесення України  до переліку країн не членів ЄС, які мають право експорту насіння зернових. Серед них овес, ячмінь, рис, жито, пшениця, трітікале, кукурудза та сорго.

 

Чи зможе український виробник підкорити ринок вибагливого аграрного гіганта? Звісно, адже передові українські виробники насіння, які експортують свою продукцію, вже давно працюють за системою OECD – схеми сортової сертифікації або контролю насіння, призначеного для міжнародної торгівлі.

У компанії Corteva Agriscience вже готові до експорту пробної партії, аби зрозуміти особливості процесу поставок насіння до країн Євросоюзу. Що ще про перспективи експорту насіння в ЄС розповів керівник з виробництва насіння в Україні та Росії Corteva Agriscience Андрій Андрюшко?

Дивіться за посиланням: https://agravery.com/uk/posts/show/dozvil-na-prodaz-ci-gotovi-ukrainski-virobniki-nasinna-do-eksportu-v-es