Press Release •  22.12.2023

Постраждалі від війни фермери отримали насіння від Фонда Говарда Г. Баффета за сприяння Corteva

Something went wrong. Please try again later...
HBF-corn-sunflowers  

Допомагаючи постраждалим від російської агресії фермерам України та сприяючи зміцненню продовольчої безпеки в Україні та світі, Фонд Говарда Г. Баффета у партнерстві з міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience передав близько 40 000 посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® малим українським сільгоспвиробникам з 12 областей: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської.

Близько 850 фермерських господарств отримали насіння, яке дозволить додатково засіяти майже 65 тисяч га кукурудзою та соняшником під час весняної посівної кампанії-2024 року, що позитивно вплине на рівень життя місцевого населення та підтримає сільське господарство в регіонах.

Допомога від Фонда Говарда Г. Баффета та Corteva була радо зустрінута фермерами. «Вперше за мою історію роботи в агро ми отримуємо таку велику і безцінну допомогу. Ми добре знаємо насіння Pioneer® і задоволені його якістю. І фахівці Corteva завжди нам допомагають обрати найкраще або відкоригувати певні моменти у вирощуванні. Дякуємо за таку програму і допомогу. 10 балів із 10 можливих за нашу співпрацю», — говорить Сергій Козиний, виконавчий директор ТОВ «Прилуцький Хлібодар». «Я не можу підібрати слів подяки від нас, невеликих господарств, які виживають в такий складний час. Ми сіємо тільки найкраще, хочемо щоб наша праця не була марна. Вже більше 20 років обираємо для себе гібриди Pioneer®. І цього року донька дізналася про програму, ми поговорили з нашим торговим агентом і одні з перших подали заявку на участь в програмі. Для нас це безцінна допомога і підтримка», — переконана Світлана Малахова, голова миколаївського ФГ «Малахова С.Д.».

«Corteva постійно працює пліч-о-пліч з фермерами і добре знає про проблеми, з якими вони зустрічаються під час повномасштабної війни та які виклики змушені долати. Ми робимо все залежне від нас, щоб допомогти їм ефективно впоратися з цим, покращити фінансову стабільність їх господарств та забезпечити продовольчу безпеку країни, — переконаний керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв. — Тому ми маємо за честь участь в ініціативі Фонда Говарда Г. Баффета та раді долучитися до такого проєкту відновлення та збереження економіки України заради майбутніх поколінь».