Article •  17.01.2023

Глобальний бізнес відіграє одну з ключових ролей в забезпеченні продовольчої безпеки світу

Something went wrong. Please try again later...
 

Керівництво компанії взяло участь у вебінарі на тему продовольчої безпеки, ініційованому Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC) із залученням представників великих міжнародних організацій та глобальних аграрних компаній.

У грудні 2022 року під час онлайн-вебінару «Аграрний ринок України: підсумки року, акцент на продовольчій безпеці та національному виробництві у 2023 році», який був організований Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC), керівництво міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience представило позицію глобальних гравців аграрного ринку в питанні протидії викликам, які постали перед продовольчою безпекою світу через розв’язану росією війну проти України. 

Учасниками вебінару були перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький; віце-президент комерційного підрозділу Центральної та Східної Європи Corteva Agriscience Моніка Соррібас; керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін; заступник регіонального директора Всесвітньої Продовольчої Програми в Україні Маріанна Ворд; директорка Проекту USAID «Розвиток сільських можливостей у сільському господарстві» (AGRO) Ксенія Сидоркіна та директор із корпоративних відносин USUBC Денис Яцишин.

Спікери обговорили основні аспекти, які наразі впливають на продовольчу безпеку України та світу, та резюмували, що розв`язана росією повномасштабна війна проти України, пандемія COVID-19, зміни клімату та тривалі конфлікти роблять систему продовольчої безпеки світу крихкою та поглиблюють продовольчу кризу. Щоб подолати цю проблему та скоротити кількість людей в світі, яким бракує їжі, необхідно сконцентруватися на посиленій співпраці між державним та приватним секторами, впроваджувати новітні технології, реалізовувати проєкти довгострокової фінансової підтримки та сприяти ухваленню політичних рішень, спрямованих на подолання конфліктів.

«Глобальна продовольча безпека продовжує погіршуватися, після досягнення свого піку в 2019 році. Це підтверджується щорічним звітом про Глобальний індекс продовольчої безпеки (Global Food Security Index, GFSI), який оцінює стан продовольчих систем у 113 країнах, та готується Economist Impact за підтримки Corteva Agriscience. Розпочата росією війна в Україні зруйнувала частину продовольчих ланцюгів і значення України в забезпеченні світу продовольством усвідомив весь світ. Corteva була та залишається на боці України – чи не єдина серед великих компаній на ринку насіння та засобів захисту рослин вийшла з російського ринку та різнобічно підтримує фермерів та фінансує благодійні та гуманітарні ініціативи, мета яких надати допомогу нужденним людям», — заявила Моніка Соррібас.

Команда Corteva Agriscience доклала максимум зусиль, щоб підтримати фермерів в забезпеченні продовольчої безпеки. Після повномасштабного вторгнення рф компанія відновила свою діяльність вже 7 березня та активно підтримувала та супроводжувала фермерів протягом року. «Corteva зробила все, щоб забезпечити весняну та осінню посівні кампанії високоякісним насінням бренду Pioneer® та навіть в 16 разів збільшила експорт насіння в інші країни Європи. Компанія продовжує вважати Україну одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який суттєво впливає на глобальну продовольчу безпеку, і працює для активного розвитку аграрного бізнесу та продовольчої безпеки в країні», — заявив Сергій Харін.