Publication •  08.05.2023

Corteva Agriscience оголошує про прогрес у досягненні цілей сталого розвитку

Something went wrong. Please try again later...
 ESG  

Компанія надає рішення для підтримки процвітання фермерів і планети для майбутніх поколінь

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience опублікувала Звіт про сталий розвиток та ESG (environmental, social, governance – «довкілля», «соціальна сфера», «корпоративне управління») за 2022 рік, у якому міститься оновлена інформація про зобов’язання, які компанія взяла на себе стосовно вирішення деяких найактуальніших екологічних, економічних і соціальних викликів сучасності. У звіті детально описано цілі компанії, спрямовані на те, щоб допомогти фермерам у всьому світі стати продуктивнішими та стійкішими, зберегти біорізноманіття, зменшити вплив діяльності на клімат і підвищити інклюзивність, різноманітність та рівність (ID&E) серед співробітників.

«Сталість є основою нашого бізнесу, — сказав Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva Agriscience. – Ми працюємо над вирішенням складних проблем продовольчої та енергетичної безпеки, одночасно зберігаючи здоров’я та життєздатність сільськогосподарських угідь та інших природних ресурсів у довгостроковій перспективі».

У рамках зусиль компанії щодо просування сталих інновацій, 90% нових засобів захисту рослин і всіх нових продуктів насіння тепер відповідають критеріям сталості Corteva, які узгоджуються з Цілями сталого розвитку ООН.

Додаткові зусилля щодо сталого розвитку у 2022 році включають придбання Stoller Group і Symborg, щоб позиціонувати Corteva як одну з найбільших у світі компаній з біологічного захисту рослин; отримання семирічної реєстрації гербіцидів Enlist One® і Enlist Duo® від Агентства з охорони навколишнього середовища США; а також виведення на ринок Sosdia™ Stress, біостимулятора, який підвищує стійкість культур до стресових факторів, таких як посуха, надмірна спека або сонячне світло.

«Наші команди досліджень і розробок зосереджені на розробці сталих рішень, які підвищують потенціал продуктивності та прибутковості, покращуючи стійкість до бур’янів, комах, хвороб і екстремальних погодних умов, а також захищаючи наші природні ресурси, — сказав Сем Ітінгтон, директор з технологій і цифрових рішень Corteva Agriscience. — Наш рушій інновацій пропонує рішення, які дають фермерам більше можливостей для підвищення потенціалу врожайності та мінімізації витрат для створення потужних і стабільних систем для всього виробництва».

Corteva також досягає успіхів у досягненні своїх цілей із розвитку інклюзивності, різноманітності та рівності (ID&E), продовжуючи розвивати свою культуру переможців, зокрема збільшивши кількість жінок на керівних посадах на шість відсотків і потрапивши до списку Newsweek Найвідповідальніших компаній Америки у 2022 році.

Дізнайтеся більше про цілі Corteva щодо сталих інновацій, біорізноманіття, клімату та ID&E у повному звіті на corteva.com/sustainability.