Something went wrong. Please try again later...

Точне землеробство стало новою нормою в агробізнесі - топменеджер Corteva

Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA Corteva Agriscience, підкреслив позитивний вплив точного землеробства на прибуток фермерів

Точне землеробство допомагає підвищити прибутковість і стійкість сільського господарства, заявив Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience, під час вебінару «Ефективність і стійкість на основі даних в точному землеробстві», організованому Європейським банком реконструкції та розвитку 11 листопада 2020.

Цифрові технології є ключем до забезпечення необхідного зростання світового виробництва продуктів харчування без розширення сільськогосподарських угідь і зменшення біорізноманіття. Все більше і більше фермерів використовують точні технології для оптимізації своїх сільськогосподарських операцій, але все ще існує хибна думка, що ця технологія буде дуже корисною тільки великим господарствам. За словами Андреаса Хубера, точне землеробство допомагає максимізувати потенціал врожайності сільськогосподарських культур і використовувати точну кількість сільськогосподарських ресурсів. Експерт додав, що воно дозволяє забезпечувати стабільні врожаї і знижувати небажані викиди парникових газів з сільськогосподарських угідь.

«Крім прямої грошової вигоди від більш точних заходів щодо захисту врожаю і більш точного внесення добрив, існує також значна економія часу і праці завдяки віддаленому моніторингу посівів», - сказав Хубер.

Високоточні технології також відіграють важливу роль у скороченні викидів парникових газів. «Corteva тестує системи для кількісної оцінки балансу вуглекислого газу на фермах за допомогою системи програмного управління фермами Granular. Кілька фермерів в США вже змогли продати квоти на викиди вуглецю на ринку CO2 на основі негативного балансу вуглекислого газу, який кількісно визначався цією системою», - прокоментував Хубер. Він додав, що вкрай необхідно просувати цю технологію і далі для вирішення глобальних проблем, таких як викиди парникових газів, якість води і втрата біорізноманіття. «Якби світові врожаї залишалися на рівні 1992 року, до теперішнього часу було б задіяно більше земельних ресурсів для задоволення зростаючого попиту на продукти харчування. Якби не було технічного прогресу з 1992 року, ми б розглядали додаткові землі, наприклад, розміром з Україну, просто щоб виробити ту кількість пшениці, яку ми споживаємо сьогодні. Технології допомогли нам уникнути подальшої витрати природних ресурсів, і в найближчі роки нам знадобиться ще один крок у зміні продуктивності сільського господарства», - сказав топменеджер Corteva.

Цього року Corteva Agrisciense оголосила Цілі сталого розвитку на 2030 рік, спрямовані на підвищення стійкості сільського господарства. Протягом 10 років компанія буде надавати інструменти та тренінги, щоб допомогти фермерам по всьому світу підвищити стабільність урожайності, оптимізувати витрати і підвищити стійкість до зміни клімату. Також включені зобов'язання щодо здоров'я ґрунту, раціонального використання водних ресурсів і біорізноманіття. Цілі Corteva відстоюватимуть і захищати співробітників і всіх людей у ​​всій продовольчій системі і в більш широкому сільськогосподарському співтоваристві. В рамках своєї комерційної діяльності компанія зобов'язується впроваджувати стійкі інновації, встановлювати кліматичну стратегію, використовувати екологічну упаковку і нарощувати зусилля щодо забезпечення стійкості робочих місць.