Press Release •  17.11.2022

Угода Corteva та STI Biotechnologie виводить на ринок Європи стимулятор ґрунту на основі мікробів

Something went wrong. Please try again later...
STI  

Corteva Agriscience та STI Biotechnologie, експерт у галузі мікробіологічних технологій, оголосили про багаторічну угоду з розповсюдження двох штамів лактобактерій для стимуляції рослин. Угода включає всі країни європейського континенту.

Згідно з угодою, STI Biotechnologie надає компанії Corteva ексклюзивну ліцензію на розповсюдження спеціальної формули їхніх запатентованих штамів лактобактерій Farciminis CNCM-I-3699 і Rhamnosus CNCM-I-3698, які, взаємодіючи із рослиною, покращують стан ґрунту та ризосфери. Технології працюють у польових і тепличних умовах, допомагаючи покращити родючість ґрунту та взаємодію поживних речовин.

Corteva використовуватиме свою широку мережу дистрибуції та охоплення ринку, щоб зробити продукт, що продається під торговою маркою біостимулятора Utrisha™ Rhizo, доступним для всіх культур з основним акцентом на овочах і картоплі.

«Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти натурального походження, які сприяють стійкості рослин, а також доповнюють наші звичайні рішення для захисту рослин, – сказала Прісцила Вансетті, віце-президент із біологічних препаратів та розвитку бізнесу Corteva Agriscience. – Ми раді співпрацювати з STI Biotechnologie, щоб розширити масштаб і максимізувати сталі рішення, які допоможуть фермерам відповідати мінливим умовам навколишнього середовища, зберігаючи продуктивність і здоров’я своїх культур».

Ця співпраця є ще одним кроком вперед для розширення глобального портфоліо біологічних препаратів Corteva, яке присвячене розробці біостимуляторів і продуктів біоконтролю з перевіреною, передбачуваною ефективністю. Utrisha™ Rhizo, технологія на базі STI Biotechnologie, забезпечить цінність завдяки інтегрованій ефективності управління живленням і підвищенню потенціалу врожайності та стійкості відповідно до зобов’язань Corteva щодо сталих інновацій.

«Це партнерство ідеально відповідає нашій меті — забезпечити природні біологічні рішення для підвищення розвитку та стійкості культур», — говорить Крістоф Тангі, операційний директор STI Biotechnologie. «Ця угода з такою міжнародною компанією, як Corteva, прискорить впровадження нашого біостимулятора для здоров’я ґрунту та задовольнить зростаючий попит фермерів на природні рішення, що підвищить стійкість культур і здоров’я ґрунту», — говорить Рено Домітіл, генеральний директор STI Biotechnologie.

Умови угоди не розголошуються