Publication •  26.09.2022

Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Something went wrong. Please try again later...
Solely with Ukraine  

Компанія заохочує українських сільгоспвиробників до співпраці з відповідальними партнерами.

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience випустила відео-ролик, в якому дякує фермерам за їх мужність та відданість забезпеченню продовольством України й світу та наголошує на своїй проукраїнській позиції. Відео опубліковане в рамках нової масштабної комунікаційної ініціативи «Тільки з Україною!», що підкреслює всебічну солідарність Corteva з народом України у трагічній війні, яку розв’язала росія.

Ролик присвячений стійкості українських фермерів та їх готовності продовжувати роботу попри всі незгоди та в будь-яких умовах. Він демонструє ситуації, в яких за цю війну опинялися фермери, але попри загрозу їх життю, необхідність працювати у тяжких та небезпечних умовах продовжували бути відданими роботі заради продовольчої та економічної безпеки країни.

«В нашому відео ми хотіли підкреслити важливість праці фермерів, які годують Україну. Віддати шану людям, які щодня обробляють свою землю, навіть коли над ними летять ракети, які не бояться починати все заново та ризикувати заради продовольчої безпеки. Українцям, які розділяють найвищі цінності, прагнуть перемоги. Нашим партнерам, які поважають позицію компанії та обирають працювати з тими, хто підтвердив свій патріотизм реальними справами. Адже на відміну від багатьох інших компаній ми ніколи не ставили етичні принципи позаду бізнесових інтересів – цінність людського життя вартує найдорожче», - говорить Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Компанія Corteva – одна з перших великих міжнародних компаній на ринку насіння та засобів захисту, який одразу ухвалив рішення покинути ринок рф та всебічно підтримує Україну. Адже пріоритетом та найвищою цінністю компанії залишається повага до людського життя, тож невиправдана жорстока агресія росії проти України означала, що у Corteva не було іншого вибору, як припинити виробництво та комерційну діяльність у країні. З початку війни Corteva вжила всіх можливих заходів для підтримки та захисту своїх українських колег та їхніх сімей, клієнтів і громад, та підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 46 мільйонів гривень станом на початок вересня 2022 року.

Новий ролик буде активно просуватися компанією, щоб якомога більше українців дізналися про щоденне геройство фермерів, а фермери згадали ще раз, хто з постачальників насіння та засобів захисту рослин завжди знаходився на їх боці.

«Для нас честь працювати пліч-о-пліч з людьми, які під постійними обстрілами, в умовах шаленої невизначеності засіяли всі можливі території, активно проводять збиральну кампанію та готуються до сівби озимини. Разом з усім світом ми захоплюємося їх відвагою та закликаємо обирати продукцію тих постачальників, які підтримали Україну. Адже якщо кожна ланка виробництва продуктів харчування буде дотримуватися в своїй роботі найвищих цінностей, вони разом створять не просто продукт, вироблений в Україні, а справжній етичний український продукт», - додав Сергій.