Publication •  30.03.2023

Corteva допомагає фермерам швидко оцінювати ефективність роботи за допомогою цифрових технологій

Something went wrong. Please try again later...
Mob-application  

У мобільному застосунку можна визначити кращі терміни для польових операцій, розрахувати виручку та перевірити оригінальність продукції 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience допомагає фермерам приймати оперативні рішення стосовно термінів та ефективності польових операцій, дізнаватися необхідну інформацію про насіння та засоби захисту рослин та уникнути купівлі контрафактної продукції, впроваджуючи нові онлайн-інструменти для забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України максимально зручним їм способом.

 

Через мобільний застосунок Corteva Україна фермери можуть не просто вивчити каталог насіннєвих гібридів генетики бренду Pioneer@ та передових засобів захисту рослин компанії, але і матимуть змогу порівняти урожайності різних гібридів, знайти найближчий агрополігон або демонстраційне поле, на якому можна подивитися на гібриди в реальних кліматичних і агротехнологічних умовах своєї зони. Програма має корисні інструменти, які дозволяють зорієнтуватися чи варто пересівати посіви кукурудзи, пошкоджені градом або приморозками, дізнатися про рекомендовані агрономами Corteva схеми захисту рослин та визначити за допомогою погодних модулів терміни посіву та внесення необхідних препаратів. Опція «Розрахунки» дозволяє швидко порівняти між собою прибутковість від вирощування різних гібридів.

Для того щоб сільгоспвиробник міг швидко та легко переконатися в оригінальності насіння бренду Pioneer®, мобільний застосунок Corteva надає можливість самостійно за допомогою смартфону відсканувати QR штрих-код на голограмі, яку нанесено на мішку. Відсканований QR-код перемістить користувача на сайт з анімаційним відображенням голограми IZON® та полем для перевірки серійного коду. Також із застосунку можна дізнатися про доступні акційні пропозиції та новинки та отримати швидкий доступ до контактів із торговими агентами та офіційними дистрибуторами компанії Corteva. Застосунок доступний на платформі iOS та Android.

Після встановлення застосунок дозволяє мати доступ до усієї інформації в режимі офлайн, що зручно для роботи агрономів в умовах поля чи відсутності електроенергії. «Ми знаходимося в зоні Полісся, де дуже велика різниця між полями в умовах вирощування, різні ґрунти, тому вибрати гібрид – відповідальна місія. Тому я ціную можливість мати всю потрібну інформацію в телефоні, можливість зробити всі розрахунки, уточнити за потреби у фахівців Corteva, які завжди готові допомогти», – переконаний головний агроном ФГ «Інтер-Агро-База» Олександр Валентій.

«Цифрові інструменти від Corteva дають фермерам можливість швидко та зручно дізнатися необхідну інформацію і бути помічником в повсякденної діяльності, щоб максимізувати продуктивність роботи. Адже в Corteva ми  робимо все від нас залежне для підтримки українських фермерів в складних умовах передовими продуктами та зручним сервісом, створеними у відповідності до етичних принципів та правильних цінностей, адже Corteva – чи не єдиний глобальний постачальник насіння та засобів захисту рослин, який відверто засуджує війну та припинив діяльність на російському ринку. Кожен може наблизити нашу перемогу, обираючи продукти тих, хто обирає Україну», – коментує Олександра Бєлаш, керівник відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні. Також, щоб фермери могли отримати вчасні під час посівної кампанії поради експертів, компанія розпочала новий сезон проєкту «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі, де у коротких відео-роликах агрономи компанії пояснюють особливості вирощування та захисту основних культур.