Article •  09.12.2021

Corteva вдвічі збільшила виробничі площі під вирощування насіння кукурудзи в Україні

Something went wrong. Please try again later...

Експорт насіння складе 10% від загального виробництва 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати локалізацію виробництва насіння кукурудзи в Україні. У 2021 році площі для виробництва насіння гібридів кукурудзи брендів компанії – Pioneer® та Brevant® – на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області зросли вдвічі порівняно з 2020 роком.

Протягом року Corteva збільшила посівні площі, зокрема під виробництво насіння кукурудзи з 4 тис. га до понад 8 тис. га. Загалом цьогоріч на полях більше 25 виробників-партнерів заводу «Стасі Насіння» вирощувалось більше 25 гібридів кукурудзи та 4 гібрида соняшнику брендів Pioneer® та Brevant®. Наприклад, в Стасях виробляють найпопулярніші гібриди лінійки Optimum® AQUAmax®, розраховані на ефективне вирощування в умовах нестачі вологи.

Команді агрономів виробничого відділу Corteva Agriscience вдалося не тільки значно збільшити польове виробництво, а і перевиконати план з урожайності кукурудзи на 15% завдяки завчасному плануванню та втіленню низки інноваційних технологій - впровадженню підходу висівання гібридів в різних географічно-кліматичних умовах з розведенням в часі строків дозрівання, технологіям стріп-тілл, звужених міжрядь, крапельного зрошування, фертигації, використанню удосконалених сівалок за технологією точного землеробства. Практики точного землеробства, які минулого року реалізовувалися на тестових ділянках, цьогоріч було впроваджено на більш ніж 40% виробничих площ – рекорд серед всіх європейських виробництв Corteva Agriscience.

«Компанія продовжить забезпечувати найвищу якість виробництва для реалізації потенціалу насіння генетики Corteva на українських полях, що дозволить фермерам отримувати великі та здорові врожаї у відповідності до критеріїв сталості згідно корпоративних Цілей сталого розвитку 2030. Ми плануємо збільшувати долю виробництва в Україні, зокрема з огляду на можливість подальшого експорту насіння кукурудзи з України до країн Євросоюзу», – заявив Андрій Андрюшко, керівник з виробництва насіння в Східній Європі компанії Corteva Agriscience. Планується, що 10% насіння, виробленого на заводі Corteva Agriscience в с. Стасі, будуть експортовані як в країни Євросоюзу, так і Закавказзя, Казахстан, Узбекистан та Білорусь.