Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience бере участь в Borlaug Dialogue 2020 в рамках Всесвітньої продовольчої премії

ВІЛМІНГТОН, Делавер (США), 12 жовтня 2020 р. - Джим Коллінз, головний виконавчий директор, і Ніл Гаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience, беруть участь в двох панельних дискусіях на віртуальному міжнародному симпозіумі Borlaug 2020 на врученні Всесвітньої продовольчої премії.

У понеділок, 12 жовтня, Коллінз приєднався до інших керівників і лідерів думок за головним круглим столом «Інвестиційні інновації для трансформації продовольчої системи». Коллінз підкреслив важливість довгострокових інвестицій в технології та інструменти для підвищення безпеки, доступності та якості продовольства у всьому світі.

У п'ятницю, 16 жовтня, Гуттерсон приєднається до дискусії за круглим столом «Дорога до продовольчих систем 2021 року», де розповість про роль промисловості та важливість вибору технологій в обговоренні передових продовольчих систем та сільського господарства на місцевому та глобальному рівнях.

Крім того, 12 жовтня Corteva стала спонсором дискусії «Трансформація сільського господарства та продовольчих систем в економіку замкненого циклу», присвячену вивченню способів прискорення перетворення сільського господарства в економіку замкненого циклу, щоб вирощувати продукти харчування з користю для навколишнього середовища та створювати такі активи екосистеми, як стабілізований азот та поліпшена якість води. Після вступної речі Коллінза Аманда Літтл, автор книги «Доля їжі: що ми будемо їсти у більшому, гарячому та розумному світі», модерувала багатостороннє обговорення переосмислення майбутнього галузі і того, як нагодувати стрімко зростаюче населення за рахунок стійких технологій, інструментів та методів.

Щоб дізнатися більше про Borlaug Dialogue і Всесвітню продовольчу премію, відвідайте сайт www.worldfoodprize.org.