Article •  10.09.2021

Corteva і Gaïago оголосили про глобальну угоду щодо рішення в області біофунгіцидів

Something went wrong. Please try again later...
GettyImages-667613219.jpg

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) і біотехнологічна компанія Gaïago оголосили про багаторічну угоду в області перевірки, розробки та комерціалізації біофунгіцидів для фермерів по всьому світу.

В рамках угоди Corteva Agriscience отримує ексклюзивну глобальну ліцензію на тестування і додаткові комерційні права на новітню біофунгіцидну технологію, яка допоможе захистити виноград, картоплю, овочі, а також кісточкові та зерняткові плодові рослини від таких патогенів, як несправжня борошниста роса, фітофтороз, борошниста роса та сіра гниль.

 

"Ця угода сприяє нашому прагненню пропонувати фермерам біологічні препарати для захисту рослин, включаючи протестовані біофунгіцидні рішення, що відповідають високим стандартам і вимогам Corteva Agriscience в області досліджень і розробок, - повідомив виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience Раджан Гаджарія. - Наша угода з компанією Gaïago - ще один крок, який демонструє наші зусилля в побудові портфеля біо-препаратів у співпраці з провідними експертами в цій галузі".

 

"Досягнення сталості у сільськогосподарському виробництві, як і стійкої системи виробництва продуктів харчування, вимагають щільної взаємодії на всіх рівнях, - коментує Жан-П'єр Прансен, президент Gaïago. - Угода з Corteva прискорить глобальне впровадження однієї з наших технологій природного біоконтролю. Ці нові біофунгіциди повинні стати ключовим аспектом як для реалізації комплексних стратегій контролю розвитку хвороб рослин, так і для задоволення очікувань споживачів, при цьому допомагаючи зберегти високі врожаї і збільшуючи доходи фермерів. Глобальне співробітництво з Corteva разом з запуском нашої спільної дослідницької програми з науковими інститутами Європи прискорять великомасштабні плани Gaïago по регенерації агросистем, тим самим сприяючи відновленню функції ґрунту і рослин".

 

Модель розвитку кращого в своєму класі портфеля біологічних препаратів від компанії Corteva поєднує в собі зовнішні інновації, співпрацю в галузі науково-дослідних робіт, ліцензування та дистрибуцію. Дана угода демонструє націленість компанії Corteva на співпрацю, яка відкриває широкий спектр зовнішніх технологій, в тому числі з компаніями, що добре зарекомендували себе в галузі біологічних рішень, для розширення доступу до повного набору стійких практик відповідно до Цілей Corteva Agriscience зі сталого розвитку 2030.