Press Release •  28.09.2022

Corteva Agriscience підписала угоду про придбання Symborg, лідера ринку біологічних рішень

Something went wrong. Please try again later...
Corteva-Symborg  

Реалізація стратегії розвитку у галузі біологічних препаратів та надання фермерам засобів захисту природнього походження, які допомагають відповідати мінливим очікуванням ринку.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) та Symborg оголосили, що Corteva підписала остаточну угоду про придбання Symborg, експерта в галузі мікробіологічних технологій, що базується в Мурсії, Іспанія. Визнаний в біологічній індустрії Symborg має диверсифіковане портфоліо, нову лінійку біоконтролю та базу кваліфікованих співробітників із потужними технічними знаннями та досвідом формування попиту.

«Придбання Symborg є важливим наступним кроком у стратегії Corteva щодо прискорення розробки портфеля найкращих у своєму класі біологічних препаратів, як цінної частини наших інтегрованих рішень, які ми пропонуємо нашим клієнтам, — сказав Роберт Кінг, виконавчий віце-президент бізнес-підрозділу «Засоби захисту рослин» Corteva Agriscience. — Протягом останніх трьох років Corteva уклала ліцензійні та дистриб’юторські угоди з провідними біологічними компаніями, яких ми вибрали після оцінки технологій і підтвердження прихильності з боку клієнтів. Ця угода демонструє прогрес Corteva в напрямку подальшого становлення як технологічного лідера в цьому швидкозростаючому сегменті».

Corteva спочатку співпрацювала з Symborg, щоб розширити охоплення і запропонувати фермерам оптимізатор ефективності поживних речовин Utrisha™ N і Блу™ N в рамках угоди між двома компаніями. Інноваційний біостимулятор природного походження дозволяє рослинам фіксувати азот з повітря та робити його доступним для рослин, забезпечуючи альтернативне додаткове джерело азоту та потенційно знижуючи викиди парникових газів від використання добрив.

Ця угода продовжує прагнення Corteva створювати більш диференційований портфель із стійкими перевагами, який пропонує економічно ефективні рішення для фермерів. Corteva використовуватиме об’єднані потужності, щоб розширити поточні рішення Symborg, а також розробити нові продукти.

«Підтримка фермерів у всьому світі за допомогою наших передових рішень на біологічній основі завжди була девізом Symborg, – сказав Хесус Хуарес, партнер-засновник і генеральний директор Symborg. – Цей дух разом із висококваліфікованою командою привів нас до того, щоб стати ключовим гравцем у розвитку сталого сільського господарства. Інтеграція з Corteva — це можливість посилити наш вплив у цій галузі, допомагаючи фермерам у вирішенні поточних і майбутніх викликів. Крім того, це можливість стати відповіддю на суспільний попит на безпечні та стійкі продукти харчування. Symborg і Corteva поділяють цінності та бачення ринку, і це ідеальне поєднання  для формування майбутнього сільського господарства».

Виконання угоди базується на загальноприйнятих заключних умовах, після чого підрозділи Symborg в Мурсії, Іспанія, і дочірні компанії в США, Мексиці, Перу, Чилі, Бразилії, Франції, Туреччині, Китаї та Австралії стануть ключовими елементами портфоліо біологічних препаратів Corteva.

Фінансові умови угоди не розголошуються.