Press Release •  21.06.2023

Corteva відкриває перший регіональний інтегрований науково-дослідницький центр в Ешбаху, Німеччина

Something went wrong. Please try again later...
Eschbach  

Corteva Agriscience відкрила свою першу комбіновану дослідницьку лабораторію із захисту рослин та насіння в регіоні Європа, Близький Схід та Африка (ЕМЕА), допомагаючи розвивати інновації та надавати сталі рішення для фермерів.

Інвестиції в майже 6 млн євро в розширення науково-дослідницького центру в Ешбаху, Німеччина, дають змогу Corteva Agriscience проводити найсучасніші дослідження із захисту рослин, щоб допомогти розробити рішення, які захистять культури від шкідників і хвороб.

Крім того, дослідницький центр є енергоефективним та має нульові викиди стічних вод відповідно до зобов’язань Corteva Agriscience щодо сталого розвитку.

Інтегрований центр акумулює три науково-дослідницькі функції, спрямовані на розробку насіннєвого продукту для створення більш стресостійких і стійких до зміни клімату культур; молекулярну біологію з лабораторією генотипування, яка підтримує перевірку генетичної чистоти насіння; відкриття та розробку засобів захисту рослин для досягнення цілей сталого розвитку.

Об’єднання напрямків селекції і польових наукових досліджень захисту рослин також сприяє розробці нових методів, таких як оцінка цифрових випробувань за допомогою дронів, дистанційне зондування та використання молекулярної біології для розуміння чутливості хвороб рослин до нових способів дії.

Центр розташований у південно-західній Німеччині на кордоні Франції та Швейцарії. Він є ключовим центром досліджень і розробок для всього регіону ЕМЕА та забезпечує чудову базу для проведення польових випробувань майже всіх відповідних європейських культур. Він повністю інтегрований у глобальну мережу лабораторій Corteva та доповнює роботу інших лабораторій у США.

Підприємство в Ешбаху також забезпечить поштовх для місцевої економіки не лише через локалізацію європейських дослідницьких програм, але й завдяки найму понад 30 науковців і допоміжного персоналу, включаючи експертів із боротьби зі шкідниками, хворобами та бур’янами.

Елліот Хеффнер, керівник відділу селекції рослин Corteva Agriscience в Європі, сказав: «Наші інвестиції в новий науково-дослідний центр в Ешбаху відображають наше прагнення надавати фермерам інноваційні рішення, які підвищують продуктивність і сприяють сталій та стійкій глобальній продовольчій системі. Дотримуючись нашого бачення сталого розвитку, ми залишаємося непохитними у своєму зобов’язанні розробляти та впроваджувати інноваційні та сталі рішення для сільського господарства на благо наших клієнтів, споживачів і громад, яким ми служимо».

Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA Corteva Agriscience, додав: «Цей новий центр дозволить нам продовжувати розробляти інновації, підтримуючи фермерів, які переходять до більш сталих практик. Corteva Agriscience прагне захистити довкілля, надаючи фермерам продукти, необхідні для захисту їхніх культур. У зв’язку зі зростанням споживчого попиту на засоби захисту рослин природного походження, Ешбах також зосередиться на біопрепаратах та їх ефективності проти шкідників і хвороб, поширених в Європі».