Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience отримала нагороди Crop Science Awards 2020

Компанія перемогла в двох номінаціях і отримала спеціальну подяку; Ніл Гаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience, був відзначений за видатні досягнення протягом кар'єри

Corteva Agriscience отримала дві нагороди Crop Science Awards і одну спеціальну подяку на форумі по рослинництву Crop Science, який відбувся 4 листопада 2020 року віртуально в Лондоні. Головний технічний директор Ніл Гаттерсон також отримав премію за видатні досягнення в області науки в знак визнання його багаторічної роботи в сільському господарстві протягом всієї своєї кар'єри.

«Наша мета - надати фермерам можливість адаптуватися до уподобань споживачів екологічними способами і при цьому підтримувати продуктивний і прибутковий бізнес, - сказав Джим Коллінз, головний виконавчий директор Corteva Agriscience. - Ці нагороди підтверджують наш підхід до інновацій і демонструють те, що фермер для нас знаходиться в центрі всіх наших дій. Вітаємо Ніла і проектні команди, які роблять цю роботу можливою».

Гаттерсон отримав нагороду напередодні запланованого виходу на пенсію в кінці цього року. Премія «За видатні досягнення» відзначає його знаменну кар'єру в сільськогосподарській галузі, його унікальний внесок в створення науково-дослідницької команди в Corteva і прихильність до інновацій.

«Для мене велика честь отримати цю нагороду, - сказав Гаттерсон. - У той час як я очікую завершення цієї глави в моїй кар'єрі, я з гордістю дивлюся назад і бачу прогрес, якого ми досягли як галузь. Я, як і раніше, збираюся впливати на зміни в інших нових ролях після виходу на пенсію, сприяючи подальшому прогресу за рахунок інновацій для фермерів у всьому світі».

Corteva була відзначена в наступних номінаціях:

Перемога. Краща інноваційна формуляція - інсектицид Hibifen™.

Навесні 2022 року виробники рису Азіатсько-Тихоокеанського регіону отримають доступ до нового преміксу широкого спектру дії - інсектициду Hibifen™ (Pyraxalt™ active 10,0% + Spinetoram 12,0%), водорозчинних гранул. Інсектицид Hibifen™ - це препарат для стійких практик, з низькою нормою витрати, що має сприятливий екологічний та токсикологічний профілі, який забезпечує чудовий контроль над рисовою вогнівкою і рисовими кониками. Ця інноваційна формула була розроблена для забезпечення значних агрономічних переваг, захисту корисних комах і простоти використання для рисівників під час роботи з ранцевими обприскувачами і дронами-обприскувачами. У інсектицидів Hibifen™ використовуються ко-формулянти з чудовими екологічними характеристиками, які відповідають вимогам до формуляцій, що складається з двох різних хімічних складів.

Перемога. Найкраща програма раціонального управління «Зберігаємо продукти - захищаємо фермера»

Corteva розробила кампанію «Зберігаємо продукти - захищаємо фермера», щоб підвищити безпеку ведення сільського господарства в штаті Махараштра, Індія. З моменту запуску в 2018 році кампанія «Зберігаємо продукти - захищаємо фермера» охопила майже мільйон зацікавлених учасників, щоб навчити фермерів безпечного використання насіння і засобів захисту рослин і збільшити виробництво продуктів харчування. У 2020 році програма продовжила роботу, а також включила в себе заходи захисту від COVID-19.

Спеціальна подяка. Найкраща програма раціонального управління Red de Custodia

RED de CUSTODIA компанії Corteva - це унікальна програма, яка сприяє підвищенню обізнаності внутрішніх і зовнішніх зацікавлених сторін про відповідальне використанні ресурсів і передових сільськогосподарських практик. Ця ініціатива була випробувана в 2018 році в іспаномовних країнах Латинської Америки і розширилася до більш ніж 42 тисяч учасників в Мексиці, Колумбії, Еквадорі і Перу в 2019 і 2020 роках. У навчальних модулях з наборами практичних інструментів викладаються складні поняття, наприклад, склади, сумісність продуктів і концепція «етикетка - це закон». Такий підхід простий і зрозумілий для аудиторії з будь-яким рівнем освіти. Теми подаються через спеціально розроблені ігри, експериментальні завдання і пов'язаних з ними героїв мультфільмів.